menu
YTC 081

Adapter wieloportowy 8 w 1 typu C

  1. Technologia Plug & Play
  2. Rozwiązanie 8 w 1
  3. Aluminiowy design premium

Rozwiązanie 8 w 1

Uniwersalny USB C Multi-port hub dla notebooków oferuje rozszerzenie Twojego urządzenia nawet o 8 portów włącznie z HDMI w 4K i Power Delivery do 100 W.
Další
Zpět
Rozwiązanie 8 w 1

Plug & Play

Multi-port hub jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port USB C bez względu na system operacyjny. Obsługiwane są systemy operacyjne MacOS, IpadOS, Windows 7/8/10, Chromebook i Android.
Další
Zpět
Plug & Play

5Gbps

Do szybkiej pracy z plikami do dyspozycji jest 2x USB 3.0 ze świetną prędkością transferu danych do 5 Gps.
Další
Zpět
5Gbps

Type C port 3.2 Gen.2 najwyższej jakości

Type C port 3.2 Gen.2 najwyższej jakości utrzymuje Twoje urządzenie naładowane podczas gdy korzystasz z innych portów dzięki technologii Power Delivery 3.0, która obsługuje ładowanie do 100 W.
Další
Zpět
Type C port 3.2 Gen.2 najwyższej jakości

4K / 30Hz

Port wyjściowy HDMI obsługujący rozdzielczość do 4K/30Hz rozszerzy miejsce pracy o kolejny monitor.
Další
Zpět
4K / 30Hz

8 powodów do podłączenia

Oto uniwersalny hub USB-C, który rozszerza laptop o nawet 8 dodatkowych złączy. Mogę użyć technologii Power Delivery 3.0, aby dostarczyć do laptopa nawet 100 W mocy. W połączeniu z wysokiej klasy złączem USB-C 3.2 Gen. 2, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie będzie ładowane szybko, a co ważniejsze, w sposób ciągły. Wszystko to w kompaktowej, metalowej obudowie, która idealnie nadaje się do podróży.

Praktyczność na pierwszym miejscu

Podłącz swoją ulubioną klawiaturę lub mysz za pomocą trzech złączy USB-A. Dwa z nich są klasy 3.0, co oznacza prędkość transferu danych do 5 Gbps. Dzięki temu podłączenie pamięci flash lub dysków zewnętrznych jest bardzo proste, a praca z nimi niezwykle szybka. Poradzę sobie z dowolnym systemem. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem macOS, iPadOS czy Windows, Twoja elektronika zawsze się ze mną dogada.

Poradzę sobie ze wszystkim!

Chcesz rozszerzyć pulpit o kolejny monitor? Nie ma problemu. Podłącz swój ulubiony monitor w rozdzielczości 4K i 30 Hz w kilka sekund za pomocą klasycznego HDMI. Podobnie jak Ty, wolę łączyć się z internetem przez sieć LAN. Pełnowymiarowe złącze RJ-45 na moim korpusie pozwala Ci na to. Przy dzisiejszej ograniczonej liczbie złączy w laptopach, ucieszy Cię również obecność czytnika kart MicroSD i SD.
YTC 081

Specyfikacje:

Wejście USB C 3.2 Gen.1
Wyjście Typ C (100 W)
  HDMI 4K / 30 Hz
  1× USB 2.0
  2× USB 3.0
  Port RJ-45 Ethernet (1 000 Mb/s)
  SD slot
  Micro SD slot
Materiał Aluminium + ABS
Masa 79 g
Wymiary 15 × 5 × 1,7 cm
Długość kabla 17,5 cm
Wymagania systemowe MacBook (USB Type C) OS X System
  Chromebook Pixel
  Linux
  Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
  iPadOS

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz