menu
YSP 2025

2.0 Aktywne głośniki komputerowe

  1. Świetny i precyzyjny dźwięk
  2. Podłączenie przez kabel lub Bluetooth
  3. Regulacja dźwięku i pilot zdalnego sterowania

Żyj muzyką

Każdy, kto lubi grać na komputerze, słuchać muzyki lub oglądać filmy, z pewnością doceni świetny dźwięk. A dla tych, którzy poza precyzyjnym dźwiękiem lubią świetny design, jesteśmy tu my. My, dwaj mistrzowie dźwięku. Głośniki o łącznie 40 W i precyzyjnym wykonanie zapewnią czyste i głębokie basy i dokładne soprany.  Nie damy ci spokoju.

W domu jak w studiu

Jeden woli retro, drugi industrial. Każdy ma inny gust. Dla tych, którzy lubią hi-tech i organizują swój dom jako ogromne studio naszpikowane technologicznymi sztuczkami jesteśmy po prostu idealne. Do tego nie musisz być inżynierem, żeby nas ustawić. Boczny panel sterowania jest tak intuicyjny, że każdy sobie z nim poradzi. A kiedy nie będzie ci się chciało wstawać z kanapy i przerywać wrażeń, po prostu wygodnie weźmiesz do ręki pilota.

Z kolegami nie mamy problemu

Lubimy towarzystwo. Umiemy zakolegować się z telefonem, tabletem, komputerem, telewizorem i innymi nadajnikami. Podłączysz nas klasycznym kablem audio s 3,5 mm jack, supernowoczesnym Bluetooth 5.0, albo puścisz sobie swoje ulubione kawałki z karty micro SD lub pamięci flash. Już nie czekaj! Słuchaj!
YSP 2025

Specyfikacje:

Moc wyjściowa 40 W (2× 20 W) RMS
Pobór mocy 100~240 V AC, 50/60 Hz
Jednostka głośnikowa Φ 52 mm × 2 + 3,5“ × 2 
Pasmo przenoszenia 60 Hz ~ 20 kHz
Impedancja 8 omów
Wersja Bluetooth 5.0
Długość kabla zasilającego 1,5 m
Długość kabla audio 1.5m (3.5mm jack)
Długość kabla satelitarnego 1,8 m
Wymiary 115 x 185 x 159 mm
Masa 2 500 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz