menu
YSM 610

Automatyczny uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego Qi

  1. Obsługa jedną ręką
  2. W pełni automatyczna blokada
  3. Szybkie ładowanie bezprzewodowe 10 W

Swoboda na pierwszym miejscu

W pełni automatyczny uchwyt samochodowy z certyfikowanym ładowaniem bezprzewodowym Qi i obsługą szybkiego ładowania z mocą maksymalną do 10 W jest przeznaczony do wszystkich typów samochodów dzięki trzem sposobom mocowania.
Další
Zpět
Swoboda na pierwszym miejscu

Jak to działa?

Szczęki uchwytu otwierają się automatycznie po podłączeniu zasilacza sieciowego. Po włożeniu telefonu w uchwyt szczęki zamykają się automatycznie, dopasowując się do rozmiaru telefonu. Umieszczone po bokach przyciski dotykowe pozwalają na sterowanie uchwytem i umożliwiają jego obsługę jedną ręką.
Další
Zpět
Jak to działa?

Odkrywaj

Zestaw zawiera dwa rodzaje mocowania. Uchwyt można przymocować do otworów wentylacyjnych lub na desce rozdzielczej albo przedniej szybie samochodu.
Další
Zpět
Odkrywaj

Przyszłość ładowania

Ładowarka obsługuje funkcję szybkiego ładowania z mocą 7,5W i 10W. Inteligentny chip sprawi, że ładowarka rozpozna Twoje urządzenie i uruchomi ładowanie z optymalną mocą. Aby umożliwić korzystanie z funkcji szybkiego ładowania, należy podłączyć do ładowarki zasilacz obsługujący technologię QC 2.0 lub QC 3.0.
Další
Zpět
Przyszłość ładowania

Zgodność i konfiguracja

Regulowany uchwyt mocowany na szybie/desce rozdzielczej umożliwia ustawienie telefonu na wymaganej wysokości i odległości od oczu kierowcy.
Další
Zpět
Zgodność i konfiguracja

Swoboda na pierwszym miejscu

Jestem w pełni automatycznym uchwytem samochodowym z certyfikowanym ładowaniem bezprzewodowym Qi i obsługą szybkiego ładowania z mocą maksymalną do 10 W. Nadaję się do wszystkich samochodów dzięki potrójnemu sposobowi mocowania. Łatwo przyssiesz mnie do szyby lub umieścisz na wentylacji auta. Umożliwię Ci ładowanie smartfonu w podróży bez żadnych problemów. Obsługuj mnie jedną ręką i korzystaj ze swobody podczas podróży.

Jak to działa?

To prostsze niż sobie wyobrażasz. Telefon nie musi mieć żadnych blaszek ani naklejek i wkładanie i wyjmowanie przebiega automatycznie. Jestem praktycznym urządzeniem, które łączy w sobie automatyczny  uchwyt do auta i bezprzewodową ładowarkę Qi. Łatwo się dostosuję i mogę przybrać wiele pozycji. Umieszczone po bokach przyciski dotykowe pozwalają na sterowanie uchwytem i umożliwiają jego obsługę jedną ręką.

Przyszłość ładowania

Wypróbuj bezprzewodowe ładowanie z obsługą szybkiego ładowania o mocy 7,5 W i 10 W. Inteligentny chip sprawi, że rozpoznam Twoje urządzenie i uruchomię ładowanie z optymalną mocą. Czy to nie brzmi genialnie? Aby osiągnąć najlepszą efektywność i szybkie ładowanie, wystarczy podłączyć do ładowarki adapter z technologią QC 2.0, ewentualnie QC 3.0 i możesz lecieć.

Zgodność i konfiguracja

Rewolucja w uchwytach – automatyczny uchwyt do auta przypomina urządzenia z przyszłości. Ty też mnie sobie upodobasz. Jestem ładowarką kompatybilną ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi, które są fabrycznie wyposażone w tę technologię. Jeśli masz smartfon, który nie posiada cech ładowania bezprzewodowego, należy korzystać ładowania przez ładowarkę bezprzewodową odbiornika lub specjalnej osłony, która umożliwi ładowanie przez podkładkę.

Wygodna obsługa

Uchwyt automatycznie się blokuje, nie trzeba się obawiać, że smartfon wypadnie z uchwytu i rozbije się w chwili nieuwagi. Ładowarka jest wyposażona funkcję wykrywania obcych przedmiotów, ochronę przed przegrzaniem, ochronę przed przepięciem na wejściu oraz ochronę przed prądem przetężeniowym na wyjściu. Ta kilkukrotna ochrona zapewni Ci podczas podróży absolutne bezpieczeństwo i pełną swobodę podczas jazdy bez nieustannej kontroli, czy urządzenie jest naładowane. Jeśli włożysz do uchwytu przedmiot, który nie obsługuje ładowania bezprzewodowego, kontrolka LED z boku ładowarki zacznie migać, a ładowanie zostanie przerwane.

Odkrywaj

Zestaw zawiera dwa rodzaje mocowania. Można mnie przymocować do otworów wentylacyjnych lub na desce rozdzielczej albo przedniej szybie samochodu. Mój regulowany uchwyt mocowany na szybie / desce rozdzielczej umożliwia ustawienie pozycji telefonu na wymaganej wysokości i w odległości od oczu kierowcy tak, aby regulacja była dla Ciebie wygodna.
YSM 610

Specyfikacje:

Wejście 5 V/2 A, 9 V/1,67 A, USB C
Wyjście 5 V/1 A, 9 V/1,2 A
Standard produktu Qi
Odległość ładowania ≤10 mm
Skuteczność ładowania ≤80 %
Masa 350 g
Wymiary 114 x 72,5 x 58 mm
Materiał ABS + PC
  Kabel do ładowania USB C znajduje się w zestawie
Długość kabla 1 m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz