menu
YKB 4020

Bezprzewodowa klawiatura numeryczna 2,4 GHz

  1. Technologia Plug & Play
  2. Cienki design
  3. Kompaktowe wymiary do przenoszenia

Zdobądź pełnowartościową klawiaturę

Brakuje Ci w notebooku numerycznej części klawiatury? Poznajcie się! Jestem bezprzewodową klawiaturą numeryczną YKB 4020. Pełnię funkcję designerskiego i funkcjonalnego dodatku do Twojego notebooka. Jestem najlepszym rozwiązaniem dla notebooków nieposiadających wbudowanej klawiatury numerycznej. Cienki design Cię chwyci.

Ułatwię Ci pracę

Pomogę wszystkim, którzy pracują w księgowości, nad tabelkami i aplikacjami finansowymi. Klawiatura numeryczna posiada poza cyframi także inne klawisze. Pracę przyspieszą klawisze specjalne z wieloma użytecznymi funkcjami i skrótami dla każdej codziennej pracy.

Maksymalna wygoda z Plug & Play

Technologia Plug & Play uwolni Cię od męczącego i przydługiego ustawiania. Umożliwia prostsze rozpoznawanie i konfigurację sprzętu. Kompaktowe rozmiary umożliwią wygodne używanie przy codziennej pracy w biurze, w podróży służbowej lub podczas spotkań biznesowych.

Życie bez przewodów

Koniec z kablami. Także ja idę za tym trendem, dlatego podłączysz mnie przez USB dongle, który działa na stabilnych falach 2,4 GHz. Ponadto w opakowaniu znajdziesz redukcję TYPE-C, która umożliwia podłączenie dongle do notebooków z portami USB-A i USB-C.
YKB 4020

Specyfikacja:

Złącza Bezprzewodowe 2,4 GHz
Zakres działania < 10 metrów
Wymiary 133 x 86 x 20 mm
Masa 90 g
Napięcie robocze 1,5 V DC AAA (w zestawie)
Prąd roboczy 6 mA

Wymagania systemowe:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz