menu
YSM 715 MGS

Magnetyczna bezprzewodowa ładowarka samochodowa 15W

  1. Zwiększona ochrona
  2. Ładowanie bezprzewodowe 15 W
  3. Kompatybilne z Apple MagSafe

Przywraca zasilanie rozładowanej baterii

Zapewne nie raz zdarzyło Ci się, że podczas długiej podróży samochodem zaskoczyła Cię rozładowana bateria telefonu. Potrzebujesz nawigacji lub chcesz posłuchać ulubionego podcastu? W takim momencie możesz polegać na magnetycznej ładowarce bezprzewodowej YENKEE YSM 715, która umożliwia stabilne, wydajne i szybkie ładowanie bezprzewodowe do 15 W. Umieszczasz telefon na powierzchni ładującej, a on zatrzaskuje się za pomocą magnesów, aby zapewnić maksymalną wydajność ładowania. Ładowarka włącza się automatycznie. Możesz skupić się na podróży, rozmowie w trybie głośnomówiącym lub ulubionej muzyce na Spotify.

Idealne dopasowanie do samochodu

Ładowarka magnetyczna pasuje bezpiecznie do kratki wentylacyjnej na desce rozdzielczej. Dzięki obrotowemu przegubowi można regulować kąt widzenia telefonu w zakresie 360°, dzięki czemu wyświetlacz można wygodnie oglądać z fotela lub siedzenia pasażera. Telefon pozostaje w ładowarce YENKEE YSM 715 w ustawionej pozycji - nawet jeśli niespodziewanie zahamujesz. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, takich jak aluminium i skóra ekologiczna, ładowarka pasuje do wnętrza pojazdu.

Bezpieczne i stabilne ładowanie

Magnetyczna ładowarka samochodowa YENKEE YSM 715 zapewnia bezpieczne i niezawodne ładowanie bezprzewodowe zgodne z technologią MagSafe. Może automatycznie dezaktywować ładowanie w przypadku przegrzania lub uszkodzenia urządzenia, lub gdy nieoczekiwana przeszkoda - taka jak nieodpowiednia obudowa telefonu komórkowego - uniemożliwia ładowanie. Ładowarka zwiększa tym samym bezpieczeństwo urządzeń nie tylko w starszych samochodach, gdzie wadliwa wtyczka elektryczna lub wahania napięcia mogą powodować problemy.
YSM 715 MGS

 

Wejście: 5 V / 2 A, 9 V / 2 A
Port typu C  
Moc wyjściowa: 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Zasięg transmisji: ≤ 6 mm
Efektywność: 75-80%
Materiał: Stop aluminium i magnezu + skóra PU
Wymiary: 95,7 x 64 x 11,35 mm
Masa: 73.6 g
Kabel do ładowania USB C znajduje się w zestawie  
Długość kabla: 1 m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz