menu
YAC 5310

Bezprzewodowa stacja ładująca Samsung 3 w 1

  1. Elegancki design
  2. Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń
  3. Szybkie ładowanie bezprzewodowe 15 W

3 w 1 ładowanie (telefon komórkowy, zegarek Samsung Watch oraz słuchawki bezprzewodowe)

Další
Zpět
3 w 1 ładowanie (telefon komórkowy, zegarek Samsung Watch oraz słuchawki bezprzewodowe)

Telefon można ładować w pozycji poziomej i pionowej

Další
Zpět
Telefon można ładować w pozycji poziomej i pionowej

Sygnalizacja LED

Další
Zpět
Sygnalizacja LED

ELEGANCJA I PRAKTYCZNOŚĆ W JEDNYM

Jestem stacją ładującą Yenkee i na pierwszy rzut oka imponuję niepozornym i stonowanym wzornictwem stojaka. Można mnie postawić w salonie, w pokoju dziennym lub zabrać do pracy i zawsze będę wyglądać świetnie. Mogę bezprzewodowo ładować jednocześnie telefon, słuchawki lub smartwatch Samsung. Uruchamiam się automatycznie po podłączeniu urządzenia, a dzięki poręcznemu magnesowi zegarek nie spadnie.

PRĘDKOŚĆ TO MOJE DRUGIE IMIĘ

Moim największym atutem jest szybkość, z jaką potrafię tchnąć życie w wyczerpany sprzęt elektroniczny. Dzięki mocy ładowania do 15 W mogę błyskawicznie naładować każde urządzenie. Jestem też wyposażona w złącze USB-C, więc bez problemu mogę podłączyć się do sieci za pomocą standardowego portu USB. Jeżeli chcesz naładować słuchawki dokanałowe, musisz je najpierw włożyć do etui.

MOGĘ NAŁADOWAĆ (PRAWIE) WSZYSTKO

Ponieważ jestem wyposażona fabrycznie w technologię bezprzewodową w standardzie Qi, nie jest dla mnie problemem naładowanie dowolnego smartfona, zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Potrafię też stwierdzić, czy urządzenie jest ze mną zgodne, a jeżeli nie, to powiadomię Cię o tym, migając diodą LED i automatycznie się wyłączając.

O WSZYSTKIM SIĘ DOWIESZ

Oprócz rozpoznawania urządzeń, które do mnie nie pasują, będę również informować o stanie naładowania. Jeżeli alarm będzie przeszkadzać, wystarczy go wyłączyć. A jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to posiadam zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem i zabezpieczenie nadprądowe wyjścia. Można więc bez obaw ładować inne urządzenia przez noc.
YAC 5310

Specyfikacje:

Wejście DC 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A, 9 V / 2 A, USB C
Wyjście dla telefonu 15 W / 10 W / 7,5 W, 5 W
Wyjście dla zegarka 2,5 W
Wyjście dla słuchawek 3 W
Zasięg transmisji 8 mm
Materiał ABS
Wymiary 174,2 × 113,5 × 100,5 mm

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz