menu
YPB 500

Bezprzewodowy bank energii

  1. Kompaktowe rozmiary
  2. Ładowanie bezprzewodowe 15 W
  3. Zgodność z urządzeniami MagSafe

POJEMNOŚĆ, KTÓRA CIĘ ZADZIWI

Jeżeli duch Marco Polo śpi w Tobie, a podróże to Twoje drugie imię, nie daj się zaskoczyć rozładowanemu telefonowi komórkowemu. Wyposaż się na czas podróży w bank energii YENKEE YPB 500, który zapewni wystarczającą ilość energii dla Twojego urządzenia mobilnego, nawet gdy jesteś głęboko w lesie. Na pewno zachwyci Cię pojemność 5000 mAh, kompaktowa konstrukcja, ładowanie bezprzewodowe oraz złącza USB-C i USB-A.

ŁADOWANIE Z KABLEM I BEZ

Bank energii YENKEE YPB 500 o niesamowitej mocy wyjściowej do 15 W zapewnia niezawodne bezprzewodowe ładowanie iPhone'a z serii 12 i 13. Wystarczy umieścić urządzenie na powierzchni magnetycznej, włączyć przycisk, a technologia MagSafe sama centruje telefon w środku, dzięki czemu będzie się on ładował w 100% wydajnie. Dzięki temu rozwiązaniu można łatwo przenosić telefon iPhone bez przerywania ładowania. YENKEE YPB 500 obsługuje również standardy Quick Charge 18 W oraz Power Delivery 20 W i może ładować telefony komórkowe innych marek dzięki standardowi Qi.

IDEALNY TOWARZYSZ PODRÓŻY

YENKEE YPB 500 można bardzo szybko naładować w ciągu około 2 godzin za pomocą portu USB-C, który umożliwia również zasilanie telefonu komórkowego. Kompaktowy rozmiar i niewielka waga to również duże zalety, dzięki którym YENKEE YPB 500 jest idealnym partnerem na wycieczki. Ponadto urządzenie informuje o aktualnym stanie baterii za pomocą diod LED, dzięki czemu wiadomo, kiedy należy je naładować.
YPB 500

Specyfikacje:

Akumulator Litowo-polimerowy
Pojemność 5 000 mAh
Wejście Typ C PD 20 W
Wyjście Typ C PD 20 W
  USB A QC 18 W
Bezprzewodowe 5 W, 7,5 W, 10 W, 15 W
Wymiary 105 × 66 × 16 mm
Masa 138 g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz