menu
YPB 0820

Bezprzewodowy powerbank 8 000 mAh

  1. Cyfrowy wyświetlacz LCD
  2. Złącze Lightning
  3. Dwa wyjścia USB

Podłączenie jednym przyciskiem

Aby uruchomić ładowanie bezprzewodowe, wystarczy mnie włączyć bocznym przyciskiem i położyć na smartfon lub inne urządzenie obsługujące bezprzewodową technologię ładowania ze standardem Qi. Jeśli urządzenie nie jest wyposażone w tę technologię fabrycznie, można je dostosować dzięki dostępnym w sprzedaży kompatybilnym akcesoriom.

Wyposażenie dla koneserów

Jestem wyposażony w elegancki wyświetlacz LCD i awaryjną latarkę LED, która przyda się w godzinach nocnych. Nie brakuje także Lighting portu, przez który możesz mnie ładować. Poza eleganckim i gustownym wyglądem oferuję także solidne wyposażenie w podróż.

Osiem tysięcy dla każdego

Witaj w świecie maksymalnej wygody i nieograniczonej swobody w ładowaniu urządzeń. Jestem powerbankiem 8 000 Ah z ładowaniem bezprzewodowym Qi i podwójnym wyjściem USB. Naładuj ze mną smartfon, tablet lub czytnik e-booków. Jesteś w podróży? Czeka cię jeszcze wiele kilometrów do celu i umilasz sobie czas pisaniem SMS i czytaniem ulubionej książki na czytniku, rozładowały ci się obydwa urządzenia i nie możesz się zdecydować, które jest ważniejsze? Naładuj jednocześnie oba dzięki dwóm portom z prądem ładowania 1 A i 2,1 A.

Poradzę sobie także z kilkugodzinnym lotem

Dzięki sześciokrotnej ochronie opracowanej ze względu na maksymalne bezpieczeństwo Twoje i Twoich urządzeń, możesz ładować swoje urządzenia także na pokładzie samolotów. Inteligentne zarządzanie ładowaniem zapewni całkowitą ochronę przed nieprzewidzianymi sytuacjami.
YPB 0820

Specyfikacje:

Typ akumulatora Li-Polymer
Pojemność 8 000 mAh
Wejście DC 5 V/2 A max. – Micro USB; DC 5 V/1,5 A – Lightning
Wyjście DC 5 V/1 A + DC 5 V/2,1 A – USB
  5 W – ładowanie bezprzewodowe
Wymiary 147 x 69 x 16,9 mm
Masa 196 g
  Kabel do ładowania micro USB znajduje się w zestawie

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz