menu
YAC 5015

Bezprzewodowy stojak ładujący 10 W

  1. Podwójna cewka
  2. Sygnalizacja LED
  3. Bezpieczny i wydajny

Podwójna cewka

Bezprzewodowy stojak ładujący dzięki podwójnej cewce i mocy wyjścia do 10 W potrafi ładować telefon w pozycji poziomej i pionowej. Wystarczy umieścić telefon na stojaku ładującym, a ładowanie bezprzewodowe rozpocznie się automatycznie. Aby skorzystać z szybkiego ładowania (7,5W, 10W), użyj zasilacza sieciowego z technologią QC2.0 lub QC3.0.

Sygnalizacja LED

O stanie ładowania informuje sygnalizacja LED. Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi, które są fabrycznie wyposażone w tę technologię lub do których zostały zakupione odpowiednie kompatybilne akcesoria.

Bezpieczny i wydajny

Ładowarka posiada funkcję wykrywania obcych przedmiotów, ochronę przed przegrzaniem, ochronę przed przepięciem wejściowym oraz zabezpieczenie nadprądowe wyjścia. Jeśli na stojak ładujący położone zostaną metalowe lub magnetyczne przedmioty, które nie obsługują ładowania bezprzewodowego, ładowanie zostanie przerwane, a sygnalizacja LED zacznie regularnie mrugać. Po naładowaniu baterii telefonu na 100%, podkładka utrzymuje telefon w pełni naładowany.
YAC 5015

Specyfikacja:

Wejście DC 5 V / 2 A, 9 V 1,8 A
Wyjście DC 5–9 V / 1–2 A
Częstotliwość robocza 110–205 kHz
Zasięg roboczy 4–10 mm
Skuteczność ładowania > 72 %
Wymiary produktu 72 * 83,4 * 122,6 mm

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz