menu
YSM 300

Bluetooth kijek selfie z statywem

  1. Połączenie kijka selfie i statywu
  2. Trwałe i lekkie
  3. Bluetooth zdalne sterowanie
Uzyskaj doskonałe selfie, zdjęcia grupowe lub zdjęcia poklatkowe, jak nigdy dotąd, dzięki naszemu profesjonalnemu uchwytowi statywowemu do telefonów komórkowych. Dzięki temu mocowaniu możesz z łatwością uchwycić najlepsze momenty dzięki doskonałej stabilizacji i płynnemu sterowaniu.

Kompatybilny z większością telefonów z systemem Android i iOS o przekątnej od 4 do 6 cali, nasz statyw do selfie jest idealny dla każdego, kto chce poprawić swoją fotografię. Użyj swojego smartfona, aby wcielić w życie swoje kreatywne pomysły i uzyskać wspaniałe rezultaty.

Nasz uchwyt do selfie ze zdalnym wyzwalaczem Bluetooth jest idealny do podróży i łatwo mieści się w torbie lub plecaku. Dzięki temu uchwytowi możesz uchwycić najlepsze momenty w dowolnym miejscu i czasie, niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w życiu codziennym.

Łatwy w użyciu i regulacji uchwyt dzięki intuicyjnemu sterowaniu i prostej konstrukcji. Wystarczy podłączyć telefon, ustawić żądany kąt i można rozpocząć fotografowanie. Dzięki płynnemu sterowaniu i stabilizacji nie musisz martwić się o rozmazane zdjęcia.

Nasz statyw do selfie wykonany jest z wysokiej jakości materiałów aluminiowych, które nie tylko zapewniają wytrzymałość i trwałość, ale także elegancki i nowoczesny wygląd. Dzięki temu uchwytowi będziesz wyglądać profesjonalnie, a Twoje zdjęcia będą się wyróżniać. Ponadto uchwyt ten został zaprojektowany tak, aby wytrzymać wiele lat użytkowania i będzie z tobą przez długi czas.
 
YSM 300
Bluetooth: 4.2
Wejście: 5.0V / 0.1A
Micro USB  
Bateria: 50mAh
Lenght statywu: od 20 cm do 83 cm
Odpowiedni dla smartfonów: od 60 mm do 90mm (šířky)
Maks. obciążenie: 15 kg
Waga: 170 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz