menu
YCR 401

Czytnik kart

  1. Stop aluminium
  2. Uniwersalna kompatybilność
  3. Kompaktowe rozmiary i łatwość przenoszenia

JEDNO URZĄDZENIE ODCZYTUJE WSZYSTKO

Czy przeszkadza Ci niewiarygodna liczba typów kart pamięci, w które wyposażone są urządzenia elektroniczne? Chcesz skopiować filmy, zdjęcia lub muzykę, aby podzielić się nimi z przyjaciółmi, ale nie wiesz, jak je przesłać? W takim razie jestem tu dla Ciebie, uniwersalny czytnik kart USB Yenkee YCR 401 i mogę obsługiwać wszystkie wersje kart SD, Micro SD oraz TF.

2 ZŁĄCZA – X OPCJI POŁĄCZEŃ

Nie musisz się już martwić o to, jaki typ portu USB ma urządzenie elektroniczne Twoje lub znajomego. Jestem wyposażony w dwa złącza USB typu USB C 2.0 i USB A, a dzięki funkcji plug and play można mnie podłączyć do niemal każdego inteligentnego urządzenia, takiego jak telefon komórkowy, tablet, laptop czy komputer. Wystarczy podłączyć i skopiować.

PRĘDKOŚĆ W ELEGANCKIM WYDANIU

Zapomnij o irytujących, niekończących się paskach postępu, ponieważ szybkość transferu danych to moja specjalność. Jedno z moich złączy USB typu C może przesyłać dane z prędkością do 480 Mbps, a drugie złącze USB typu A umożliwia transfer z prędkością nawet do 5 Gbps! Ponadto jestem jednym z niewielu urządzeń, które mogą zapisywać i odczytywać dane z dwóch kart pamięci jednocześnie, a to zawsze się przydaje. A kiedy spojrzysz na moją elegancką obudowę z polerowanego aluminium i niewielkie rozmiary, zakochasz się od pierwszego wejrzenia i z przyjemnością pokażesz mnie znajomym podczas podróży.
YCR 401

Specyfikacje:

Prędkość transferu Do 5 Gb/s
Wejście Podwójne gniazdo SD/TF
Obsługa SDXC, SDHC, SD, MMC, RS-MMC, Micro SDXC, karty TF/Micro SD, karty Micro SDHC, karty UHS-I
Wyjście Prędkość transferu USB A 3.0 do 5 Gb/s
  Prędkość transferu USB C 2.0 do 480 Mb/s
Kompatybilność Microsoft Windows
  Mac OS
  iPad OS
  Android
  Linux
  Google Chrome OS
Materiał Aluminium + ABS
Wymiary 70 × 22 × 9 mm
Masa 23 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz