menu
YMS 5050

Ergonomiczna mysz bezprzewodowa SHELL

  1. Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
  2. Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
  3. Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka

Miłość od pierwszego dotyku

Nikt nie chce, aby podczas pracy stała Ci się krzywda. A na pewno nie ja. Dlatego też kilka bystrych umysłów pracowało przy moim projekcie. Jestem bezprzewodową myszką 2.4G, która została zaprojektowana tak, aby promować naturalne ułożenie nadgarstka i zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu cieśni nadgarstka (CTS) oraz innych obciążeń związanych z codziennym używaniem myszy komputerowej.

Podręczny pomocnik

Żaden arkusz kalkulacyjny ani dokument nie może się przede mną ukryć. Zamiast obietnic przedstawię Ci dowody. Kąt i wysokość są tak dobrane, aby nadgarstek znajdował się w optymalnej pozycji. Wszystkie przyciski, włącznie z kółkiem, DPI i bocznymi przyciskami, są dostępne i łatwe w użyciu. Dodatkowo jestem myszką z 6 przyciskami, czujnikiem optycznym i rozdzielczością do 2400 DPI.

Zniosę wiele

Nadaję się również dla zapalonych internautów lub niestrudzonych pracowników, dla których komputer jest nie tylko narzędziem. Mam odbiornik 2 w 1, więc możesz mnie podłączyć do urządzenia z gniazdem USB C lub USB A. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i przyjaznej dla dotyku powierzchni, jestem absolutnie doskonałym wyborem do użytku biurowego i domowego. Dodatkowo posiadam również wbudowany odbiornik Nano o zasięgu roboczym <10 metrów oraz wyłącznik zasilania w celu oszczędzania baterii.
YMS 5050

Specyfikacje:

Czułość 1000/1600/2400 DPI
Typ złącz USB (USB A + USB C)
Wejście 1x bateria alkaliczna AA – 1,5 V DC
Wymiary 118 x 77 x 53 mm
Ciężar 119 g
  Baterie wchodzą w skład zestawu
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz