menu
YMS 2075

Ergonomiczna mysz bezprzewodowa RANGE

  1. Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
  2. Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
  3. Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka

Wygoda do pracy

Bolące nadgarstki, zapalenie kanałów nadgarstka lub nadwyrężenie. Koniec z tymi dolegliwościami, ponieważ oto jestem, nowa mysz YENKEE Range. Specjalna ergonomiczna konstrukcja została zaprojektowana w celu zmniejszenia napięcia i stresu, które są powszechnie powodowane przez pracę z myszą. Powierzchnia wykonana jest z wygodnych materiałów, a mój rozmiar i kształt będzie pasował większości praworęcznych użytkowników.

Spryciara to moje drugie imię

6 przycisków, którymi niezawodnie obsłużysz każdy notebook lub PC. Dodatkowo w mój korpus wbudowany jest czuły sensor o czułości do 2400 DPI, dzięki czemu jestem w stanie wykryć nawet najmniejszy ruch. I co najważniejsze! Odległość nie jest przeszkodą, wręcz przeciwnie. Dzięki wbudowanemu nano odbiornikowi, mogę pracować nawet w odległości 10 metrów od laptopa.

Ani ciężka, ani lekka

Regulowana masa myszy bez dodatkowych ciężarków, które mogą się pogubić. Ponieważ jestem w stanie pracować niezawodnie tylko z jedną baterią, możesz zmodyfikować wagę tak, aby idealnie pasowała do Twojej dłoni. Dodatkowo, dzięki cichym przełącznikom, nie będę Ci przeszkadzać w pracy.
YMS 2075

Specyfikacje:

Czułość 800/1200/1600/2400 DPI
Złącza Bezprzewodowe 2,4 GHz
Zakres działania < 10 m
Typ złącz USB (USB A + USB C)
Wejście 2x bateria alkaliczna AA – 1,5 V DC
Wymiary 112 x 83 x 49 mm
Ciężar 147 g
  Baterie wchodzą w skład zestawu
Wymagania systemowe Port USB 2.0
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz