menu
YGC 200BK

Fotel do gier FORSAGE

  1. Maximum wygody i wiele ustawień
  2. Wytrzymała skóra PU i wypełnienie z ukształtowanej pianki
  3. Solidna metalowa rama i stabilna pięcioramienna podstawa

Usiądź na tronie

Fotel do gier FORSAGE gwarantuje maximum wygody i świetne wrażenia z gier. Dzięki wielu różnym ustawieniom, połączeniom różnych materiałów i ergonomicznemu designowi można grać w gry wygodnie i bez ograniczeń.
Další
Zpět
Usiądź na tronie

Wygoda ponad wszystko

Lekko tapicerowane podpórki pod łokcie umożliwiają regulację 4D i można ustawić ich wysokość, kąt poziomy i długość, w celu zapewnienia optymalnej pozycji ramion, łokci i rąk.
Další
Zpět
Wygoda ponad wszystko

Fotel królów

Rama krzesła wyprodukowana została z solidnej stali i jest obita wygodną i oddychającą zimną pianką z otwartymi porami, która gwarantuje wyjątkową wygodę, przewiewność i elastyczność kształtu.
Další
Zpět
Fotel królów

Wedle życzenia

Wysokość siedzenia można ustawić od 48 do 54 cm. Oparcie można umieścić pod dowolnym kątem od 90 do 180 stopni, co umożliwia wybór optymalnej pozycji do gier, nauki i relaksu.
Další
Zpět
Wedle życzenia

Bujany fotel gamingowy?

A mechanizm bujania umożliwia bujanie do tyłu do 15 stopni.
Další
Zpět
Bujany fotel gamingowy?

Usiądź wygodnie, zaczynamy

Jestem fotelem gamingowym FORSAGE i oferują maximum wygody przy nieprzerwanych przeżyciach podczas grania w gry. Dzięki wielu różnym ustawieniom w połączeniu z wytrzymałymi i ergonomicznymi materiałami mogę zaoferować najlepsze wsparcie na polu walki. W porównaniu ze zwyczajnymi fotelami przyjemną zmianą jest regulacja 4D podłokietnika, umożliwiająca ustawienie wysokości, kąta i idealnej pozycji dla twoich rąk.

Dokładnie tak, jak sobie wyobrażasz

Korzystaj z wyjątkowego komfortu dzięki ramie siedzenia wyprodukowanej z solidnej stali i dzięki tapicerce wykonanej z wygodnej i wytrzymałej ekoskóry. Aby ciało nie bolało, posiadam ponadstandardową tapicerkę z pianki elastycznej. Wysokość siedzenia można ustawić według uznania. Zakres wysokości wynosi od 52 do 58 cm, więc każdy może się na mnie oprzeć. Oparcie można ustawić pod dowolnym kątem od 90 do 180 stopni, co pozwala niemal na przekształcenie fotela w łóżko.  Podczas produkcji myślano także o przewiewności. Moja powierzchnia jest pokryta otwartymi porami, które zapewnią jeszcze większą wygodę podczas długiego siedzenia.

Bujany fotel gamingowy?

Dobrze wiemy, że oglądanie filmów na komputerze jest coraz częstszą rozrywką. Dlatego posiadam mechanizm bujania, który pozwoli ci wychylić się do tyłu nawet o 15 stopni. Dla doskonałej wygody na korpusie umieszczone jest oparcie biodrowe i oparcie głowy, w których możesz ustawić pozycję przy pomocy elastycznych pasów.
YGC 200BK

Specyfikacje:

Materiały Skóra PU wytrzymała na zadrapania
Tapicerka pianka kształtowana na zimno
Mechanizm Dźwignia (motyl)
Podłokietnik Regulacja 4D
Gazowy mechanizm podnośnika Klasa 4
Materiał podstawy nylon
Rozmiar kółek 65 mm
Materiał kółek nylonowy korpus powleczony delikatnym poliuretanem
Regulacja oparcia 90° – 180° (bujanie 90° – 105°)
Wysokość siedzenia od 52 do 58 cm
Wymiary siedzenia 40 x 51 cm
Obciążenie 150 kg

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz