menu
YGC 300RGB

Fotel do gier STARDUST

  1. Podświetlenie RGB z pilotem
  2. Wytrzymała skóra PU i wypełnienie z ukształtowanej pianki
  3. Solidna metalowa rama i stabilna pięcioramienna podstawa

Wyraźne podświetlenie RGB regulowane pilotem

STARDUST oferuje wiele barwnych trybów świetlnych, w tym 12 podstawowych kolorów. Możesz stworzyć idealną atmosferę do gry lub dostosować oświetlenie krzesła do swoich akcesoriów. Regulację i obsługę wszystkich trybów, włącznie ze zmianą szybkości, czasu przerwy i intensywności umożliwia dołączony pilot.
Další
Zpět
Wyraźne podświetlenie RGB regulowane pilotem

Solidna konstrukcja z wieloma ustawieniami

Fotel do gier gwarantuje maximum wygody i świetne wrażenia z gier. Dzięki wielu różnym ustawieniom, połączeniom różnych materiałów i ergonomicznemu designowi można grać w gry wygodnie i bez ograniczeń.
Další
Zpět
Solidna konstrukcja z wieloma ustawieniami

Jestem bardziej ubraniem niż krzesłem

Oparcie można umieścić pod dowolnym kątem od 90 do 150 stopni, co umożliwia wybór optymalnej pozycji do gier, nauki i relaksu.
Další
Zpět
Jestem bardziej ubraniem niż krzesłem

Król potrzebuje tronu

Wysokość siedzenia można ustawić od 44 do 51 cm, a mechanizm bujania umożliwia bujanie do tyłu do 15 stopni. Wystarczająca wygoda i optymalna wygoda ciała zagwarantowane są przez oparcie biodrowe i podpórkę głowy.
Další
Zpět
Król potrzebuje tronu

Wytrzymała skóra PU i wypełnienie z ukształtowanej pianki

Rama krzesła wyprodukowana została z solidnej stali i jest obita wygodną i oddychającą zimną pianką z otwartymi porami, która gwarantuje wyjątkową wygodę, przewiewność i elastyczność kształtu.
Další
Zpět
Wytrzymała skóra PU i wypełnienie z ukształtowanej pianki

Zadbam o świetną atmosferę

Wrzawa gry wprawdzie rozgrywa się na monitorze, ale decyzja o tym, jak się skończy, zapada w Twoim bastionie gracza. Moje podświetlenie wciągnie cię do gry na tyle, że znajdziesz się w środku wydarzeń. Pilotem łatwo ustawisz jeden z wielu trybów kolorystycznych, jego prędkość lub intensywność, i dopasujesz atmosferę swojej dyspozytorni do sytuacji na polu bitwy. Kolorów oferuję bez liku, włącznie z tymi 12 podstawowymi, więc łatwo mnie ustawić na tryb roboczy. A kiedy światła będzie za dużo, zawsze możesz mnie wyłączyć.

Jestem bardziej ubraniem niż krzesłem

Oferuję tyle możliwości ergonomicznego dostosowania, że czuję się jak pancerz wspomagany. Wesprę twoje ciało, a moja konstrukcja i piankowa tapicerka da ci wsparcie wszędzie tam, gdzie to potrzebne, ale jednocześnie zagwarantuję ci zupełną swobodę. Chlubię się oparciem biodrowym i oparciem głowy, które łatwo ustawisz przy pomocy pasów elastycznych, i opuszczanym oparciem, którego kąt możesz wybrać w zakresie od 90 do 150 stopni. Wisienką na torcie są moje tapicerowane podłokietniki, dla których możesz ustawić wysokość, długość i kąt poziomy, więc po trudnej walce twoje ramiona, łokcie i ręce będą wciąż czuć się komfortowo.

Mam siłę olbrzyma, ale zwrotność myszy

Mogę się pochwalić solidną stalowa konstrukcją z nośnością do 150 kg, ale dzięki 60 mm nylonowym kółkom z poliuretanową powłoką kroczę niemal bezszelestnie. Wspomniane kółka ponadto przeniosą mój ciężar na dowolną powierzchnię, więc nie musisz się obawiać, że podłoga stanie się kroniką pełną bruzd po stoczonych bitwach. Do tego mam gazowy system podnoszenia klasy bezpieczeństwa 4, więc zagwarantuję ci świetny widok, nawet gdy będziesz w pełnym rynsztunku. Centrali elektrycznej na kółkach jednak ze sobą na front zabierać nie musisz – moje oświetlenie jest zasilane przez USB, przez standardowy adapter lub powerbank. Od ciebie zależy, co wybierzesz, źródło możesz wybrać osobno.
YGC 300RGB

Specyfikacje:

Pobór mocy USB 5V DC / 2,1A
Materiały Skóra PU wytrzymała na zadrapania
Tapicerka pianka kształtowana na zimno
Mechanizm Dźwignia (motyl)
Podłokietnik Regulacja 3D
Gazowy mechanizm podnośnika Klasa 4
Materiał podstawy metal
Rozmiar kółek 60 mm
Materiał kółek nylonowy korpus powleczony delikatnym poliuretanem
Regulacja oparcia 90° – 150° (bujanie 90° – 105°)
Wysokość siedzenia od 44 do 51cm
Obciążenie 120 kg

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz