menu
YSP 3005

Przenośny RGB głośnik Bluetooth

  1. Wciągająca jakość dźwięku
  2. Doskonała przenośność i wzornictwo
  3. Dynamiczne podświetlenie LED

Przenośny RGB głośnik Bluetooth

Odkryj elegancką i kompaktową konstrukcję naszego małego przenośnego głośnika Bluetooth z podświetleniem RGB. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że jest bardzo przenośny, idealny do zabrania muzyki ze sobą w dowolne miejsce.

Doświadcz wolności technologii bezprzewodowej dzięki Bluetooth w wersji 5.3. Dzięki zasięgowi transmisji wynoszącemu ponad 10 metrów, możesz łatwo podłączyć swoje urządzenia i cieszyć się nieprzerwaną rozrywką w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Przekształć każdą przestrzeń w imprezę dzięki hipnotyzującemu podświetleniu LED. Światła LED RGB pulsują i zmieniają kolory, tworząc żywą i wizualnie oszałamiającą atmosferę. Pozwól muzyce płynąć przez siebie, gdy światła LED synchronizują się z rytmem, zwiększając wrażenia słuchowe i dodając odrobinę emocji do każdego spotkania.

Ten głośnik Bluetooth oferuje wszechstronne opcje łączności. Podłącz swoje urządzenia bezprzewodowo przez Bluetooth lub użyj gniazda USB, AUX-IN lub karty TF, aby odtwarzać ulubione utwory. Dodatkowo, dzięki obsłudze TWS (True Wireless Stereo), możesz sparować dwa głośniki, aby uzyskać bardziej wciągający dźwięk stereo. Niezależnie od tego, czy jest to smartfon, tablet czy komputer, ten głośnik oferuje wiele sposobów podłączenia i cieszenia się muzyką.

YSP 3005

Specyfikacja: 

Wersja Bluetooth: 5.3
Profil Bluetooth: AVRCP, GAVDP, AVDTP, A2DP
Odległość transmisji: až 10 m
Moc wyjściowa: 8 W 
Przetwornik: φ 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥83dB
Maksymalna moc nadajnika: 4mW przy 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ baterii: Litowa 1800 mAh
Stopień ochrony IP: IPX 5
Wejście zasilania: DC 5V/1A (TYP C)
AUX: 3,5mm jack
Czas odtwarzania: 3.5h
Wymiary: 137 x 90 x 102mm
Waga: 358g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz