menu
YSP 40RD

Głośnik Bluetooth ELEMENT VIENTO

  1. Potężne doświadczenie dźwiękowe 40W
  2. Stylowy i przenośny design
  3. Oświetlenie otoczenia i dźwięk przestrzenny

Głośnik Bluetooth ELEMENT VIENTO


Zanurz się w najwyższej jakości dźwięku głośnika Viento Bluetooth. Z solidnym wyjściem 40W, podwójnym głośnikami głośnikowymi (φ50 mm) i głośników wysokotonowych (φ20 mm), głośnik zapewnia bogaty i dynamiczny dźwięk, który ożywia twoją muzykę.

Zanurz się w trójwymiarowym dźwięku, który wykracza poza konwencjonalne konfiguracje stereo. Spatial Audio oferuje zwiększone poczucie głębi i kierunkowości dźwięku, tworząc urzekające środowisko dźwiękowe. Podwójne głośniki ELEMENT VIENTO współpracują w harmonii, odtwarzając efekt dźwięku przestrzennego, umożliwiając rozróżnienie poszczególnych instrumentów i elementów muzyki z niezrównaną wyrazistością.

Pozostań w kontakcie z najnowszą technologią Bluetooth v5.3, zapewniając stabilne połączenie do 10 metrów. Funkcja True Wireless Stereo (TWS) pozwala bez wysiłku łączyć dwa głośniki, tworząc wrażenia z dźwięku przestrzennego. Aux w trybie zapewnia wszechstronność połączeń przewodowych w celu ulepszenia opcji audio.

Z kompaktowymi wymiarami i ciężarem zaledwie 945 g, element Viento jest przeznaczony dla entuzjastów muzyki w podróży. Jego elegancki i nowoczesny design w połączeniu z wodoodpornością IPX6 sprawia, że ​​jest to idealny towarzysz każdej przygody, w pomieszczeniu lub na zewnątrz.

Ciesz się ulubionymi melodiami przez wiele godzin dzięki akumulatorowi 2500 mAh. Głośnik oferuje do 10 godzin odtwarzania w zależności od poziomu głośności. Inteligentna funkcja oszczędzania energii zapewnia automatyczne wyłączenie po 10 minutach bezczynności, oszczędzając energię dla Twojej wygody.

Bez wysiłku zarządzaj połączeniami z mobilną funkcją komunikacji głośnomówiącego. Odpowiedz, zakończ lub odrzuć połączenia z prostymi naciśnięciami przycisków. Wybierz ostatnie połączenie z powrotem, dwukrotnie stukając przycisk, zapewniając wygodną kontrolę połączenia w podróży.

Głośnik oferuje efekty oświetlenia otoczenia zapewniane przez pasywne grzejniki obu stron. Możesz kontrolować funkcję włączania/wyłączania zasilania pasywnego oświetlenia chłodnicy, dodając do muzyki wymiar wizualny.

 

YSP 40RD

Specyfikacja

 
Wersja Bluetooth Bluetooth V5.3
Profil Bluetooth HFP1.7/ A2DP1.3/ AVRCP 1.6
Klasa ochrony IP IPX6
Zasięg bezprzewodowy ≥10 metrów
Pasmo przenoszenia 70 Hz do 20 kHz
Średnica głośnika niskotonowego 2x Φ50mm
Średnica głośnika wysokotonowego 2x Φ20mm
Impedancja głośnika niskotonowego 4 omy (±15 %)
Impedancja głośnika wysokotonowego 8 omów (±15 %)
Moc znamionowa głośnika 40W
Czułość 80dB (±3dB) /1m /1W
Ładowanie DC 5V/2A
SNR ≥73dB
THD+N ≤1 % (30W/1kHz)
Maksymalna moc nadajnika 80 mW przy 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ baterii 7,4V/2500mAh (bateria litowo-jonowa)
Czas odtwarzania muzyki do 10 godzin (w zależności od głośności)
Czas ładowania Około 3 godziny
Port ładowania USB-C
Waga 945g
Wymiary 220 x 84 x 84 mm

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz