menu
YSP 1002 RGB

Soundbar do gier z podświetleniem RGB

  1. Regulowane podświetlenie RGB
  2. Połączenie Bluetooth i USB
  3. Fantasztikus hang és állítható basszus

SPARK jest eleganckim i stylowym dodatkiem do każdej konfiguracji gier

Jego kompaktowa konstrukcja i waga sprawiają, że można go łatwo przenosić i umieszczać wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Bluetooth w wersji 5.2 zapewnia stabilne i niezawodne połączenie z urządzeniami, a interfejs wejściowy USB A - 5V zapewnia wygodne źródło zasilania. Ogólnie rzecz biorąc, SPARK to imponujący soundbar do gier, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku i ekscytujące efekty świetlne RGB.
Další
Zpět
SPARK jest eleganckim i stylowym dodatkiem do każdej konfiguracji gier

Dzięki przełącznikowi dotykowemu RGB i 13 różnym trybom RGB, 

SPARK dodaje dodatkowy poziom ekscytacji i personalizacji do Twojej konfiguracji, podczas gdy funkcja regulacji BASS pozwala na precyzyjne dostosowanie dźwięku do Twoich preferencji.
Další
Zpět
Dzięki przełącznikowi dotykowemu RGB i 13 różnym trybom RGB, 

SPARK został zaprojektowany z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami, które sprawiają, że jest łatwy w użyciu

Pokrętło regulacji głośności pozwala na włączanie i wyłączanie głośnika oraz regulację głośności w zależności od potrzeb. Strefa zerowej głośności to wygodna funkcja, która pozwala szybko wyciszyć głośnik bez konieczności jego wyłączania.
Další
Zpět
SPARK został zaprojektowany z przyjaznymi dla użytkownika funkcjami, które sprawiają, że jest łatwy w użyciu

SPARK jest wszechstronny i oferuje wiele trybów pracy

Możesz łatwo przełączać się między trybami USB i Bluetooth, dotykając przełącznika trybów. W trybie USB głośnik odtwarza dźwięk z podłączonych urządzeń USB, a w trybie Bluetooth odtwarza dźwięk z dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Głośnik oferuje również cztery różne poziomy basów, które można regulować za pomocą przełącznika dotykowego RGB lub przełącznika dotykowego trybu pracy.
Další
Zpět
SPARK jest wszechstronny i oferuje wiele trybów pracy

DO KINA DOMOWEGO I NA PRZYJĘCIA W OGRODZIE

Jeżeli szukasz wysokiej jakości soundbara, którym możesz się cieszyć i który dzięki wysokiej jakości wykonania dźwięku może udźwiękowić Twój telewizor, komputer do gier i przyjęcie w ogrodzie, docenisz bezprzewodowy soundbar SPARK YENKEE YSP 1002. Dwa głośniki o mocy 10 W zapewniają wysoką jakość dźwięku. Lekki soundbar waży 720 gramów i można go łatwo przenieść z pokoju do ogrodu, podłączyć do źródła zasilania USB i sparować zdalnie z telefonem np. przez Bluetooth 5.2. Zabawa może się zacząć.


SŁUCHANIE Z MOCNYM BASEM

Bezprzewodowy soundbar SPARK YENKEE YSP 1002 posiada intuicyjną regulację głośności oraz pokrętło do włączania. Funkcje ustawia się za pomocą przycisków dotykowych.  Możesz wybrać aż cztery ustawienia basów, aby dopasować je do swojej ulubionej muzyki, dźwięków gry sportowej lub porywającego filmu kinowego. Doświadczenia filmowe są nieco bliższe kinu, ale z komfortu własnego salonu.


DOŚWIADCZENIE, KTÓRE ŻYJE KOLORAMI

Oprócz świetnego dźwięku, czeka Cię również barwne widowisko. Podświetlenie głośnika prezentuje różnorodne przejścia kolorów w 13 wariantach RGB, aby uzupełnić Twoje wrażenia muzyczne. Jeżeli zdecydujesz się na soundbar SPARK YENKEE YSP 1002, będziesz cieszyć się świetną jakością dźwięku z dwóch zintegrowanych głośników w kompaktowym i lekkim urządzeniu, które można umieścić na dowolnej suchej powierzchni.
YSP 1002 RGB

Specifikace:

Moc wyjściowa: 10 W RMS
Wejście zasilania: USB A 5V DC / 1A min.
Wejście audio: USB A
Zespół głośników: 2x 2""
Wersja Bluetooth: v5.2
Pasmo przenoszenia: 100Hz ~ 20KHz
SNR: ≥75dB
Maksymalna moc nadajnika przy częstotliwości 2,4 GHz - 2,4835 GHz: 2mV
Długość kabla USB: 1,4 m
Wymiary: 397 x 76 x 74 mm
Waga: 720 g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz