menu
YWC 100

Kamera internetowa FULL HD

  1. Plug & Play
  2. Wbudowany mikrofon
  3. Regulacja kąta w poziomie i pionie

Wyraźnie i ostro!

AHOY, szukasz kumpla do wideokonferencji, lekcji on-line albo zwykłych rozmów przez Internet? Tak, to ja! Pożegnaj się z pikselami na ekranie, ponieważ potrafię nagrywać wideo w rozdzielczości FULL HD, dzięki czemu Twoi rozmówcy zobaczą każdy szczegół wyraźnie i ostro. W dodatku zapisuję wideo z szybkością trzydziestu klatek na sekundę. Dlatego nawet szybkie taneczne ruchy nie spowodują, że obraz będzie rozmazany. Ostry, jasny i bez rozmycia.

Halo, słyszymy się?

Jestem rozwiązaniem all-in-one. Nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych mikrofonów ani zestawów słuchawkowych. Możesz korzystać z wbudowanego we mnie mikrofonu. Dzięki temu możesz swobodnie rozmawiać bez kabli owiniętych wokół głowy, a w dodatku będziesz mieć znacznie więcej miejsca na biurku. Wysoką jakość dźwięku możesz jeszcze poprawić, ustawiając mnie pod dowolnym kątem w zakresie 360°.

AHOY, na miejsce!

Jedna rzecz się jednak nie zmienia. Moja pozycja. Będę stać tam, gdzie mnie przymocujesz. Zawdzięczam to uniwersalnemu uchwytowi, który można zamontować na każdym monitorze lub laptopie dostępnym na rynku. Uchwyt pozwala też na regulację kąta w poziomie i pionie, w zależności od potrzeb. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie Twojemu mistrzostwu w rozmowach i konferencjach on-line. AHOY!
YWC 100

Specyfikacje:

Maks. rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (30 klatek na sekundę)
Zdjęcia 2 megapikseli
Czujnik CMOS
Regulacja ostrości stała ostrość
Wbudowany mikrofon mono
Kąt widzenia 60 °
Wtyczka USB
Długość kabla 1,4 m
Wymiary 90 x 28 x 23mm
Masa 137 g
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz