menu
YWC 200

Kamera internetowa FULL HD

  1. Plug & Play
  2. Podświetlenie LED
  3. Wbudowany mikrofon

Ostry obraz w każdych okolicznościach

Dzięki rozdzielczości Full HD 1920x1080 jestem gwarancją doskonałego obrazu, który wyróżnia się wysoką dynamiką i perfekcyjną szczegółowością. Co więcej, mogę to robić z prędkością 30 klatek na sekundę, co oznacza, że Twoje wideo zawsze będzie płynne i pozbawione szarpania. Mój sensor Sonix/F23 może również wykonywać zdjęcia o rozdzielczości dwóch megapikseli.

Idealne kąty widzenia

Nieważne, czy przygotowujesz się do wywiadu wideo, czy po prostu chcesz zrobić szybkie zdjęcie na swój nowy profil w mediach społecznościowych – ze mną to żaden problem. Dzięki możliwości regulacji w zakresie 360° poradzisz sobie z tym raz dwa. Dzięki temu zmiennemu ustawieniu zawsze uzyskasz idealne nagranie dźwięku z mikrofonu wbudowanego w mój korpus.

Świeć, kamero, świeć

Światło LED do rozjaśnienia każdej sceny jest z pewnością przydatną rzeczą. Dlatego znajdziesz je u mnie. Jest ponadto w pełni regulowane, więc zawsze uzyskasz doskonałe warunki oświetleniowe. Połączenie z komputerem odbywa się za pomocą zwykłego złącza USB-A, które znajduje się na końcu kabla o długości 1,4 metra.
YWC 200

Specyfikacje:

Maks. rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli (30 fps)
Zdjęcia 2 megapikseli
Czujnik Sonix/F23
Regulacja ostrości stała ostrość
Wbudowany mikrofon mono
Kąt widzenia 80°
Wtyczka USB
Długość kabla 1,4 m
Wymiary 50 x 53 x 60mm
Masa 110 g
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz