menu
YTC 014

Kieszeń zewnętrzna dla M.2 NVMe SSD

  1. Technologia Plug & Play
  2. Wysoka prędkość
  3. Design niewymagający narzędzi

Imię jego to prędkość

Dyski NVMe SSD przyniosły do naszych notebooków i PC niesłychaną prędkość. Błyskawiczne reakcje, zapis i odczyt. Ale dlaczego by nie skorzystać z tych zalet w zewnętrznym rozwiązaniu? Wyrzuć swój stary pendrive i przeżyj ewolucję w pracy dzięki ultraszybkiemu zewnętrznemu boxowi. Na moim korpusie znajduje się USB-C Gen. 2, który obiecuje transfer danych o prędkości do 10 Gbps. Z wydajnym dyskiem NVMe twój workflow zmieni się raz na zawsze.

Użytkownik jest szefem

Gdy będziesz korzystać z jakiegokolwiek dysku NVMe (2280, 2260, 2242, 2230), ja sobie poradzę. Ponadto wciąż potrafię utrzymywać niską temperaturę dzięki ekstrudowanemu aluminiowemu żebrowaniu, które efektywnie odprowadzi ciepło resztkowe z SSD. Gwarantuję długą żywotność dysku i zawsze maksymalną wydajność podczas transferu danych.

Wystarczy podłączyć

Właśnie tak. To wszystko, co musisz zrobić, by podłączyć dysk NVMe. Zainstalujesz go do mojego korpusu bez żadnych narzędzi, po prostu podłączasz go za pomocą dołączonego kabla USB-C i możesz zaczynać. Dzięki Plug & Play nie potrzebujesz żadnego dodatkowego oprogramowania, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko się połączyć i automatycznie zainstalować urządzenie.
YTC 014

Specyfikacje:

Materiał Aluminium
Długość kabla 30 cm
Wymiary 110x39.8x16.6mm
Masa 35 g
Wymagania systemowe Port USB C
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz