menu
YKB 2010CS

2.4G Klawiatura bezprzewodowa COMPACT

  1. Ergonomiczne wzornictwo
  2. Niski profil i ciche „scissor” wyłączniki
  3. Technologia Plug & Play

Elegancko i wygodnie

Wiadomo, że spędzisz ze mną stosunkowo dużo czasu. Czy to w pracy, czy w czasie wolnym, zawsze będziesz mnie mieć na oku. Dlatego mój cienki, designerski korpus wykonany jest z materiałów premium, które są przyjemne w dotyku. W połączeniu z kompaktowymi wymiarami będę twoim idealnym towarzyszem w długie dni i wieczory robocze.

Intuicyjnie i cicho

Dzięki moim nożycowym przełącznikom każde wciśnięcie przycisku jest ledwie słyszalne. Ta technologia ponadto gwarantuje wygodne pisanie z natychmiastową reakcją. Na moim korpusie znajdziesz też klawisze multimedialne F1-F12, dzięki którym możesz sterować najczęściej używanymi aplikacjami przy pomocy jednego klawisza. Można je też przełączyć na stałe na jeden z trybów (funkcje multimedialne lub natywne funkcje F1-F12) przy pomocy przełącznika Fn, który można zablokować.

Oszczędnie i smart

O moją wytrzymałość nie musisz się martwić. O zasilanie dbają dwie baterii AAA (w zestawie), ponadto dysponuję funkcją automatycznego przełączania na tryb czuwania w celu oszczędzania energii. Wszystko dzieje się bez twojej świadomości po 5 sekundach bezczynności. Samo ponowne uruchomienie jest natychmiastowe i niczego nie zauważysz. Kiedy naprawdę będzie brakować mi energii, poinformuje się o tym wbudowany wskaźnik LED.
YKB 2010CS

Specyfikacje:

Moc 3V/≤ 15mA (2x AAA)
Łącze Bezprzewodowe 2,4 GHz
Zakres pracy < 10 metrów
Czas czuwania 180 dni
Nieprzerwany czas użytkowania 240 godzin
Materiał ABS
Wymiary 373 x 120 x 19 mm
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz