menu
YKB 2020CS

2.4G Klawiatura bezprzewodowa PRIME

  1. Plug & Play
  2. Ergonomiczne wzornictwo
  3. Rozwiązanie dla domu i biura

Wtrącam się do mysich spraw

Chlubię się klawiszami multimedialnymi, dzięki którym możesz uruchamiać i obsługiwać swoje ulubione aplikacje, nie ganiając za nimi niepotrzebnie po pulpicie kursorem myszy. Do tego jestem cicha jak myszka! Podczas gdy niektóre moje koleżanki przypominają dźwiękiem naszych pradziadków w postaci maszyn do pisania, ja dzięki nisko profilowym klawiszom i delikatnej membranie przemknę przez twój dzień pracy, nie rozpraszając cię.

Możesz ze mną wypić kawę

Jestem skromna i zaproszenia na kawę i drinka zwykle odrzucam, bo energię życiową czerpię zasadniczo z baterii. Aby jeśli nie odpuścisz i przewrócisz na mnie kubek z kawą, nic sobie z tego nie zrobię i zignoruję to z wdziękiem. Dzięki temu, że mogę pochwalić się wytrzymałością na polanie, jestem dobrą towarzyszką do domu i do pracy.

Gdy już nie mogę, powiem ci

Wyczerpać mnie to nie lada zadanie, ponieważ mam skromny apetyt energetyczny, ale czasem nawet ja będę potrzebować napędu w postaci nowych baterii. Ale zanim do tego dojdzie, dam ci znać z wystarczającym wyprzedzeniem przy pomocy kontrolki świetlnej. Nie musisz się obawiać, że nagle się odmelduję, a tobie zostanie niedokończona praca i mnóstwo problemów.
YKB 2020CS

Specyfikacje:

Moc 1,5V/6mA (1x AAA)
Łącze Bezprzewodowe 2,4 GHz
Zakres pracy < 10 metrów
Czas czuwania 180 dni
Nieprzerwany czas użytkowania <200 godzin
Materiał ABS
Wymiary 440 x 135 x 22 mm
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz