menu
YKB 3300US

Klawiatura gamingowa HORNET

  1. Oprogramowanie z 3 profilami
  2. Podświetlenie w siedmiu kolorach
  3. Wytrzymała konstrukcja z metalowymi wzmocnieniami
  4. Pobieranie oprogramowania

W świetle neonów

Podświetl mój korpus siedmioma kolorami. Ciesz się moimi kolorami, które w półmroku stwarzają magiczną atmosferę, przeżywaj ze mną niezapomniane chwile przy każdym użyciu.
Další
Zpět
W świetle neonów

Software, o którym ci się nawet nie śniło

Mój software umożliwi Ci dokładne ustawienie wykonanych uderzeń, ale także całych zestawów makro. Możesz je następnie stosować do większości moich klawiszy. Ustawienia można też podzielić na 3 profile.
Další
Zpět
Software, o którym ci się nawet nie śniło

Solidność i ergonomia w jednym korpusie

Mój korpus jest przetkany metalową konstrukcją gwarantującą świetną wytrzymałość i świetne usztywnienie. Pewne wciskanie klawiszy i sprawność połączą się z designem.
Další
Zpět
Solidność i ergonomia w jednym korpusie

Skierowane do graczy

Wciśnięcie kilku klawiszy naraz nie jest dla mnie problemem. Dzięki funkcji Anti-Ghosting już nie musisz się denerwować. Moje klawisze WASD i strzałki są zaprojektowane specjalnie dla gamerów. Już nic nie stoi na przeszkodzie kolejnych leveli.
Další
Zpět
Skierowane do graczy

Zupełna swoboda podczas gry

Nie ma nic gorszego niż pomyłkowe wciśnięcie przycisku Start podczas bitwy. Ze mną się to nie zdarzy. Zablokujesz ten klawisz przez Win-Lock.
Další
Zpět
Zupełna swoboda podczas gry

Ułatw sobie życie

Ustaw makro przy pomocy jednego klawisza REC. Po wciśnięciu nagrasz tylko kombinację klawiszy na jednym z klawiszy funkcyjnych. Nagrywanie makr nigdy nie było łatwiejsze.
Další
Zpět
Ułatw sobie życie

3-2-1 start!

Możesz też ustawić moją pozycję dokładnie tak, jak potrzebujesz. Mam bowiem aż trzy poziomy regulacji wysokości.
Další
Zpět
3-2-1 start!

Chętnie się przyłączę

Mój pleciony kabel wytrzyma naprawdę wszystko. Poradzę sobie z włączeniem trybów rage pośrodku bitwy z bossem. Pozłacane złącze ponadto zapewni transfer bez żadnych problemów.
Další
Zpět
Chętnie się przyłączę

Korpus pełen innowacji

Jestem Twoją wymarzoną klawiaturą. Jestem klawiatura Hornet. Nie zawiodę Cię w żadnej sytuacji. Mój korpus jest przetkany metalową konstrukcją gwarantującą świetną wytrzymałość i świetne usztywnienie. Możesz też ustawić moją pozycję dokładnie tak, jak potrzebujesz. Mam bowiem aż trzy poziomy regulacji wysokości.

Neonowa poświata

Mój korpus możesz podświetlić nawet siedmioma różnymi kolorami. Możesz też wybrać swój ulubiony kolor podświetlenia z możliwością zmiany jasności i połączyć go z pozostałymi urządzeniami peryferyjnymi. Dzięki obecności przycisków multimedialnych można łatwo jednym kliknięciem korzystać z najczęściej używanych funkcji komputera. Ciesz się moimi kolorami, które w półmroku stwarzają magiczną atmosferę w pomieszczeniu, przeżywaj ze mną niezapomniane chwile przy każdym użyciu.

Funkcja dla każdego gamera

Ergonomicznie wycięte klawisze zapewnią mniejszą ilość przypadkowych kliknięć, a w połączeniu z szerokim klawiszem spacji staję się najlepszym narzędziem do długiego grania bez przerw. Funkcja Antighosting zapewni bezkonfliktowe wciskanie większej ilości klawiszy naraz, a Win-lock umożliwi dezaktywację klawisza Windows i zapobiegnięcie przypadkowemu wywołani ekranu Windows podczas grania. Możesz na mnie nawet nastawić makro przy pomocy jednego klawisza REC. Mój przemyślany software z trzema profilami w przeciwieństwie do zwykłego nagrywania makr przez klawiaturę zapewni szczegółowe ustawienie wykonanych uderzeń i całych makr. Możesz je następnie stosować do większości moich klawiszy. Ze mną żadna bitwa nie będzie już problemem.
YKB 3300US

Specyfikacje:

Napięcie znamionowe 5 V ±5 %
Prąd znamionowy 300 mA
Żywotność (liczba uderzeń) 10 milionów
Skok klawiszy 5,5 mm ±0,5 mm
Długość kabla 1,8 m
Wymiary 501 x 198,5 x 34 mm
Masa 1 320 g

Wymagania systemowe:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10  
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Software Pobierz
Zdjęcia Pobierz