menu
YAC 5001

Ładowarka bezprzewodowa

  1. Moc wyjściowa 3W
  2. Złącza USB A i USB C
  3. Kompatybilna z Apple Watch.

Przywróć utraconą moc zegarkowi Apple Watch 

Wygodne ładowanie zegarka bezpośrednio z urządzenia
Nie zdziw się, gdy bateria w Twoim smartwatchu Apple rozładuje się. Za każdym razem, gdy siadasz do komputera, laptopa lub innego urządzenia, które umożliwia ładowanie przez port USB, podłącz ładowarkę YENKEE YAC 5001 do Apple Watch. Dzięki wydajnemu ładowaniu o mocy 3 W za pośrednictwem powierzchni magnetycznej, zegarek wkrótce będzie gotowy do następnego zadania, nawigacji, sportu lub rozrywki.


Śledź postępy bezpośrednio na wyświetlaczu

Podłącz YENKEE YAC 5001 Apple Watch Charger do wolnego portu USB-C lub USB-A w urządzeniu i umieść zegarek na magnetycznej powierzchni ładowarki. Ładowanie rozpocznie się automatycznie. Możesz wygodnie monitorować postęp ładowania na wyświetlaczu zegarka, a także powiadomienia i inne funkcje skonfigurowane na zegarku. Ładowarka ma gustowny biały design pasujący do urządzeń Apple.


Ładowarka mieści się również w kieszeni

Zapomnij o kablach do ładowania i zasilaczach sieciowych. Zegarek Apple Watch naładujesz po prostu umieszczając go na magnetycznej powierzchni ładowarki YENKEE YAC 5001. Podłączenie bezpośrednio do USB sprawia, że zegarek jest ""na wyciągnięcie ręki"" i nie potrzebujesz innego gniazdka elektrycznego. Ładowarka jest kompaktowa i waży zaledwie 20 g. Można ją schować do torby na laptopa lub ukryć w kieszeni, plecaku czy torebce i mieć zawsze przy sobie.
YAC 5001

Specyfikacje:

Wejście: 5,0V/0,5A
USB A / Type C  
Wyjście: maks. 3,0 W
Materiały: ABS + Metal
Współczynnik konwersji: ≤ 73 %
Wymiary: 70x33,8x10,5 mm
Waga: 20 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz