menu
YAC 5002

Ładowarka bezprzewodowa

  1. Moc wyjściowa 3W
  2. Złącza USB A i USB C
  3. Kompatybilna z Samsung Watch

Przywróć moc zegarkowi

Nie zdziw się, gdy bateria w Twoim smartwatchu Samsung rozładuje się. Za każdym razem, gdy siadasz do komputera, laptopa lub innego urządzenia umożliwiającego ładowanie przez USB, możesz podłączyć ładowarkę YENKEE YAC 5002 do zegarka Samsung Watch. Dzięki wydajnemu ładowaniu magnetycznemu o mocy 3 W, zegarek wkrótce będzie gotowy do następnego zadania, nawigacji, sportu lub rozrywki.


Wydajne ładowanie magnetyczne

Podłącz ładowarkę Samsung Watch YENKEE YAC 5002 do wolnego portu USB-C lub USB-A w urządzeniu i umieść zegarek na magnetycznej powierzchni ładowarki. Ładowanie rozpocznie się automatycznie. Możesz wygodnie monitorować postęp ładowania na wyświetlaczu zegarka, a także powiadomienia i inne funkcje skonfigurowane na zegarku.


Mieści się w kieszeni koszuli

Zapomnij o kablach do ładowania i zasilaczach sieciowych. Zegarek Samsung Watch naładujesz po prostu przykładając go do magnetycznej powierzchni ładowarki YENKEE YAC 5002. Dzięki bezpośredniemu połączeniu USB masz zegarek ""pod ręką"" i nie potrzebujesz innego gniazdka elektrycznego. Ładowarka jest kompaktowa i waży zaledwie 20 g. Można ją schować do torby na laptopa lub włożyć do kieszeni, plecaka czy torebki i mieć zawsze przy sobie.
 
YAC 5002

Specyfikacje:

Wejście: 5,0V/0,5A
USB A / Type C  
Wyjście: maks. 3,0 W
Materiały: ABS + Metal
Współczynnik konwersji: ≤ 73 %
Wymiary: 70x33,8x10,5 mm
Waga: 20 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz