menu
YAC 5010

Ładowarka bezprzewodowa 10W

  1. Certyfikat Qi
  2. Eleganckie wzornictwo
  3. Sygnalizacja LED

Maximum wygody

Z kablami koniec. Czasy, w których trzeba było godzinami szukać ładowarki, minęły bezpowrotnie. Jestem nowoczesnym pomocnikiem w ładowaniu telefonu. Wystarczy na mnie położyć urządzenie i już o nic więcej nie trzeba się martwić. Jestem doskonałą opcją na start w świecie bezprzewodowym.

Miniaturowy towarzysz

Jestem kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodową ze standardem Qi. Ponadto posiadam dyskretną sygnalizację LED, która wciąż informuje o ładowaniu. Jeśli umieścisz na mnie przedmioty metalowe lub magnetyczne nieobsługujące ładowania bezprzewodowego, usłyszysz sygnał ostrzegawczy i ładowanie zostanie przerwane.

Piękno w prostocie

Luksusowy, cienki desig – to moje dwie główne zalety. Poza tym, że jestem naprawdę łatwa w obsłudze, jestem też tak mała, że wtopię się w twoje rzeczy w jakiejkolwiek przestrzeni. Posiadam ekskluzywnie opracowany metalowy korpus, który cię zachwyci.

Ekspres wśród ładowarek

Obsługuję szybkie ładowanie i ratuję w nagłych sytuacjach wszystkie rozładowane telefony z obsługą ładowania bezprzewodowego. Od zera do setki dotrę migiem.
YAC 5010

Specyfikacja:

Wejście 5 V / 2 A   9 V / 1,67 A, USB C 
Wyjście 5 V / 1 A   9 V / 1,2 A (5 W / 7,5 W / 10 W)
Zastosowany standard Qi
Odległość ładowania ≤ 10 mm
Wydajność ładowania ≤ 80 %
Masa 98 g
Wymiary 79 x 9 mm
Materiał Aluminium + tkanina
  Urządzenie dostarczane wraz z kablem do ładowania
Długość kabla 1,5 m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz