menu
YSM 710

10″ LED Ring uchwyt telefonu komórkowego

  1. 10" LED pierścień
  2. Pilot zdalnego sterowania & BT shutter
  3. 29 kolorowych wariantów podświetlenia

Kompletny zestaw do streamowania!

Pilot zdalnego sterowania, wszechstronny statyw oraz bezprzewodowa łączność z telefonem. Ze mną żadna sytuacja cię nie zaskoczy.
Další
Zpět
Kompletny zestaw do streamowania!

Do ostatniego stopnia

Dzięki specjalnemu przegubowi, można mnie regulować w zakresie 360 stopni. Perspektywa żabia czy ptasia? Poradzę sobie ze wszystkim.
Další
Zpět
Do ostatniego stopnia

Jestem skromny

Do zasilania wystarczy mi każde źródło energii, które ma przynajmniej 10 W i gniazdo USB-A. Dodatkowo, na moim kablu zasilającym znajduje się poręczny panel kontrolny.
Další
Zpět
Jestem skromny

Olimpiada kolorów

Nawet 29 różnych trybów oświetlenia pozwala stworzyć niepowtarzalną atmosferę na zdjęciach. Niezależnie od tego, czy stosujesz ujęcie pełne, zbliżenie czy detal, ze mną każdy kadr będzie doskonale oświetlony.
Další
Zpět
Olimpiada kolorów

Kolory to ja!

W świetle reflektorów? Ze mną nie tylko to. Kolorowe podświetlenie można ustawić aż w 29 różnych wariantach kolorystycznych. Ponadto możesz wybrać jeden z 8 poziomów jasności, które oświetlą film lub zdjęcie żywymi kolorami. Jeśli chcesz stworzyć idealne warunki oświetleniowe przypominające zachód słońca, nie będzie to dla mnie problemem. Możesz wybrać jeden z 3 różnych odcieni bieli, od chłodnego do ciepłego.

Aaa, akcja!

Zdecydowanie nie musisz czekać na początek akcji. W opakowaniu znajdziesz nie tylko pilota, który pozwoli Ci ustawić oświetlenie dokładnie według Twoich upodobań, ale także zdalny wyzwalacz selfie, który łączy się przez Bluetooth z telefonem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby szybko zacząć nagrywać wideo lub pstrykać zdjęcia.

Dla profesjonalistów i amatorów

Oprócz lampy pierścieniowej LED 10"" mój korpus zawiera również poręczny statyw, który można indywidualnie ustawiać i obracać w zakresie 360°. To oznacza dla ciebie jedno. Całkowitą swobodę w tworzeniu kadrów. Jeśli posiadasz telefon o szerokości do 80 mm, to właśnie udało ci się znaleźć to, czego szukasz. Do zasilania wystarczy mi 10 W, które dostarczane jest przez złącze USB-A umieszczone na końcu kabla zasilającego z poręcznym panelem kontrolnym.
YSM 710

Specyfikacje:

Wejście DC 5 V / 2 A, USB A
Temperatura kolorów Zimna biel 6000 K
  Neutralna biel 4500 K
  Ciepła biel 3000 K
Ilość diod LED 168
Światłość 800lm
Materiał ABS + PC
Masa 500g
Rozmiar lampy 260 × 29 mm
Do telefonów o szerokości 55 do 80 mm
Pilot zdalnego sterowania CR 2025
  Baterie wchodzą w skład zestawu

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz