menu
YSM 615

Magnetyczna ładowarka bezprzewodowa 15 W

  1. Zwiększona ochrona
  2. Ładowanie bezprzewodowe 15 W
  3. Kompatybilne z Apple MagSafe

Magnetyczny ładujący uchwyt

Dzięki możliwości obrotu o 360° i regulacji kąta nachylenia dla optymalnego wyświetlania, magnetyczny ładujący uchwyt samochodowy na telefon jest idealnym rozwiązaniem do samochodu.
Další
Zpět
Magnetyczny ładujący uchwyt

15 W

Ładowarka obsługuje funkcję szybkiego ładowania z mocą do 15 W. Inteligentny chip sprawi, że ładowarka rozpozna urządzenie i uruchomi ładowanie z optymalną mocą.
Další
Zpět
15 W

Rotacją 360°

Obrotowe ramię z rotacją 360° umożliwia ustawienie urządzenia mobilnego pod optymalnym kątem.
Další
Zpět
Rotacją 360°

MagSafe

Magnetyczny uchwyt na telefon i bezprzewodowe ładowanie są zgodne z technologią MagSafe dla Apple iPhone 12 i nowszymi.
Další
Zpět
MagSafe

Kompatybilne z Apple MagSafe

Dzięki możliwości obrotu o 360° i regulacji kąta nachylenia dla optymalnego wyświetlania, magnetyczny ładujący uchwyt samochodowy na telefon jest idealnym rozwiązaniem do samochodu. Magnetyczny uchwyt na telefon i bezprzewodowe ładowanie są zgodne z technologią MagSafe dla Apple iPhone 12 i nowszymi.

Ładowanie bezprzewodowe 15 W

Ładowarka obsługuje funkcję szybkiego ładowania z mocą do 15 W. Inteligentny chip sprawi, że ładowarka rozpozna urządzenie i uruchomi ładowanie z optymalną mocą. Aby umożliwić korzystanie z funkcji szybkiego ładowania, należy podłączyć do ładowarki zasilacz obsługujący technologię QC 3.0 lub PD 20 W. 
Uchwyt jest przeznaczony do bezpiecznego zamocowania na kratce nawiewów w samochodzie. Obrotowe ramię z rotacją 360° umożliwia ustawienie urządzenia mobilnego pod optymalnym kątem.  Ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego ładowania Qi, które są fabrycznie wyposażone w tę technologię lub do których zostały zakupione odpowiednie kompatybilne akcesoria.

Zwiększona ochrona

Wielokrotne zabezpieczenie ochroni telefon przed uszkodzeniem. Uchwyt jest wyposażony funkcję wykrywania obcych przedmiotów, ochronę przed przegrzaniem, ochronę przed przepięciem na wejściu oraz ochronę przed prądem przetężeniowym na wyjściu. 
YSM 615

Specyfikacje:

Wejście DC 9 V / 1,6 A, USB C
Wyjście 5 W / 7,5 W / 10 W / 15 W
Zasięg transmisji 5–10 mm
Skuteczność ładowania 73 %
Częstotliwość 100–150 kHz
Wymiary produktu 66×66×29 mm
Masa 45 g 
Materiał: ABS + Akryl 
  Kabel do ładowania USB C w zestawie
Długość kabla 1 m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz