menu
YMC 1040

Mikrofon USB SCOUT do gier

  1. Wyjątkowy design do gier z podstawą z czerwonym podświetleniem
  2. Przycisk szybkiego wyciszenia dźwięku i wyjście audio na słuchawki
  3. Elastyczny uchwyt „gęsia szyja” i wszechstronna charakterystyka polarna

Dostępny komfort dla każdego

Jestem mikrofonem z wszechkierunkową charakterystyką polarną. Moja giętka i elastyczna szyja zapewni proste i wygodne nagrywanie dźwięku. Bez względu na to, czy jesteś aktywnym YouTuberem, gamerem czy po prostu komputerowym maniakiem, na pewno mnie sobie upodobasz i stanę się niezastąpionym wyposażeniem twojego PC. Jestem akcesorium wysokiej jakości dla profesjonalistów lub „tylko” pasjonatów gier.

Nieprzezwyciężona porcja designu

Mój design porwie cię agresywnymi cechami, tak jak to już w przypadku gamingowych akcesoriów bywa. Zainteresuję cię swoim minimalistycznym wyglądem, który jest jednak przemyślany do ostatniego detalu. Podświetlenie? To tutaj. Długo szukałeś mikrofonu, który miałby coś więcej? Oszołomię cię podstawą podświetloną na czerwono. Wskazuję w ten sposób stan zapisu. Moje podświetlenie można w każdej chwili wyłączyć, tak, aby światło LED ci nie przeszkadzało.

Dopracowany do najmniejszego szczegółu

Jesteś w gorączce bitwy i ktoś ci przeszkadza, wchodząc do pokoju? Nie musisz się bać, że gracze usłyszą fragmenty rozmów. Dzięki przyciskowi szybkiego wyciszenia, dźwięk szybko wyłączysz i szybko włączysz. Korzystaj z kryształowo czystej jakości nagrywania dźwięku lub słowa mówionego. Dzięki solidnej konstrukcji stojaka i mikrofonu nie musisz się obawiać gwałtownego traktowania w zapale gry lub streamowania.

Wciąż ci mało?

Nie kręci się podłączanie słuchawek do komputera i wolisz je mieć gdzieś pod ręką? Z pewnością ucieszy się moje wyjście audio (złącze 3,5 mm) dostępne z tyłu podstawy, dzięki któremu nie będzie to żaden problem. Podłączenie do komputera gwarantuje kabel ekranowy wysokiej jakości z pozłacanym złączem USB, które przeżyje codzienne używanie i nie ulegnie szybkiemu uszkodzeniu.
YMC 1040

Specyfikacje:

Charakterystyka polarna Wszechstronna
Czułość -30 ±3 dB (0 dB = 1 V/Pa przy 1 kHz)
Pasmo przenoszenia 50 Hz - 16 kHz
Impedancja ≤2,2 kΩ
Napięcie robocze USB 5 V DC
Długość kabla 1,5 m
Złącze pozłacane USB

Wymagania systemowe:

Port USB 2.0  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz