menu
YMS 3029

Mysz do gier HORNET AIM

  1. 5000 DPI
  2. RGB LED
  3. Pobieranie oprogramowania

Agresja to ja

Zdejmij najlepszych graczy z pierwszych pozycji i przejmij prowadzenie. Pozwól sobie na siłę maksymalnie precyzyjnego czujnika PIXART 3325 o rozdzielczości 5000 DPI. Mój wygląd podpowiada, że pokonanie żadnego przeciwnika nie sprawi ci ze mną najmniejszego problemu.
Další
Zpět
Agresja to ja

Zakręcę cię

Dla wyznawców kliknięć noscope posiadam funkcję AIM. Przy jej pomocy podczas celowania zmniejszy się DPI, aby headshoty były dla ciebie pewniakiem. Zdobądź dzięki nim pierwsze pozycje i nie daj się z nich zdjąć. Wygrana jest bliżej niż myślisz.
Další
Zpět
Zakręcę cię

Daj się oczarować

Potrafię zmienić podświetlenie na dowolny kolor, także z efektem pulsowania. Wyobraź sobie, że jesteś w zapale swojej ulubionej gry i dzięki wbudowanym światłom w moim korpusie uzyskasz atmosferę, która wciągnie cię do gry tak, że już nigdy nie będziesz chcieć przestać grać.
Další
Zpět
Daj się oczarować

Zostań zwycięzcą!

Posiadam ultraszybkie i wytrzymałe złącza OMRON, które dzięki żywotności do 10 milionów przyciśnięć zapewnią, że się mnie tak łatwo nie pozbędziesz. Częstotliwość do 1000 Hz. Czuć różnicę. Moja reakcja jest błyskawiczne. Twoje reakcje w zawodniczym gamingu będą natychmiastowe.
Další
Zpět
Zostań zwycięzcą!

Ustaw wszystko według siebie

Pomoże ci moja zmienna waga dzięki ciężarkom na spodzie. W kilku łatwych krokach ustaw ją tak, aby najlepiej ci odpowiadała i już nic nie dzieliło cię od wygranej. Przeżyj ze mną bitwy, misje i najcięższe zadania do ostatniego kliknięcia.
Další
Zpět
Ustaw wszystko według siebie

Semafor LED DPI

Dzięki sygnalizacji LED, którą mam umieszczoną na korpusie natychmiast wiesz, jaką wartość DPI masz akurat ustawioną. Czułość ustawisz w kilka chwil.
Další
Zpět
Semafor LED DPI

Już nigdy nie będziesz chcieć innej

Jestem wydajna, precyzyjna, zmienna i wiele więcej. Jestem myszą twoich marzeń, z którą zastraszysz każdego przeciwnika. Mój agresywny wygląd podpowiada, że z moją pomocą trudno będzie cię pokonać. Zdejmij najlepszych graczy z pierwszych miejsc i przejmij władzę nad tabelami wyników. Oszczędź sobie pracy dzięki prostemu i bogatemu edytorowi makro.

Zakręcę cię

Zakręcę cię plecionym kablem z pozłacanym złączem o długości 1,8 m zapewniającym najwyższą wytrzymałość na uszkodzenia. Posiadam ultra szybkie i wytrzymałe złącza Omron, które dzięki żywotności 10 milionów przyciśnięć zapewnią ci wygraną. Mój ulepszony design przyniósł także ulepszoną ergonomię produktu, dzięki czemu moich 10 w pełni sterowanych przycisków ogarniesz jedną ręką. Ustaw dowolnie do pięciu poziomów DPI! Precyzyjny czujnik Pixart 3325 z bezkompromisową rozdzielczością 5000 DPI można wygodnie ustawić co 100 DPI. Dzięki wskaźnikowi LED będziesz zawsze mieć wgląd w to, jaką czułość masz właśnie ustawioną.

Hornet pociśnie

Poza wypasionymi funkcjami nie oprzesz się mojemu wyglądowi. Dzięki podświetleniu RGB jestem po prostu wyjątkowa. Możesz na mnie ustawić dowolny kolor w połączeniu z efektem pulsowania w trzech strefach. Dostosujesz mnie na swoje podobieństwo. Ale to jeszcze nie wszystko. Zmień moją wagę wedle życzenia przy pomocy ciężarka w korpusie.  Dla wyznawców kliknięć noscope posiadam funkcję AIM. Przy jej pomocy podczas celowania zmniejszy się DPI, aby headshoty były dla ciebie pewniakiem.
YMS 3029

Specyfikacje:

Czujnik Pixart 3325
Rozdzielczość 100 - 5000DPI
Liczba przycisków 10 przycisków do zaprogramowania
Złącza Omron
Częstotliwość próbkowania 125-1000Hz
Przyspieszenie 20g
Długość kabla 1,8 m kabel pleciony
Złącze Pozłacane złącze USB
Wymiary myszy 125x82x42mm

Wymagania systemowe:

Port USB  
Windows Vista/7/8/10   
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Software Pobierz
Zdjęcia Pobierz