menu
YMS 3027

Programowalna mysz do gier RGB

  1. Precyzyjny czujnik 4800 DPI
  2. Odpowiednia dla osób lewo- i praworęcznych
  3. Programowalne przyciski i podświetlenia RGB
  4. Pobieranie oprogramowania

SHADOW RGB

Další
Zpět
SHADOW RGB

Odpowiednia dla osób lewo- i praworęcznych

Konstrukcja jest symetryczna, umożliwia użycie prawej lub lewej ręki.
Další
Zpět
Odpowiednia dla osób lewo- i praworęcznych

4800 DPI

Precyzyjny czujnik 4800 DPI
Przyspieszenie: 15 G
Další
Zpět
4800 DPI

Podświetlenie RGB

Dzięki programowalnemu podświetleniu RGB można ustawić widoczność myszy według własnych potrzeb i atmosfery gry.
Další
Zpět
Podświetlenie RGB

9 programowalnych przycisków

Można ustawić wydajność myszy, nową funkcję dla każdego przycisku i tworzyć makra, aby osiągnąć optymalną reakcję i zwycięski wynik.
Další
Zpět
9 programowalnych przycisków

Potężne oprogramowanie

Další
Zpět
Potężne oprogramowanie

NIE WYPUŚCISZ MNIE

Jesteś zagorzałym graczem, który bierze sprawy na poważnie, ale brakuje ci idealnej myszy, na której możesz polegać? To jestem właściwym wyborem! Pasuję do ręki jak ulał. Bez względu na to, czy jesteś leworęczny czy praworęczny, symetryczne wykonanie z bocznymi przyciskami na obu stronach przyniosą nieograniczone możliwości dostosowania. Możesz mnie ustawić według własnych preferencji i na miarę wszystkich gatunków gier.

NIE ZOSTAWIĘ CIĘ NA LODZIE

Moja ergonomia idzie z czasem, wygodę gwarantuję we wszystkich chwytach i nie wyśliznę się nawet w największej gorączce bitwy. W połączeniu z wydajnym czujnikiem optycznym A725, który został opracowany specjalnie dla graczy, jestem uniwersalnym urządzeniem do użycia w akcji. Dzięki przyspieszeniu do 15 G żaden najmniejszych ruch, który wykonasz, nie pozostanie bez reakcji, i to przy zachowaniu stuprocentowej precyzji. Oczywiście możesz też zmienić wartość DPI, na taką, do której jesteś przyzwyczajony. Od minimum 200 do maximum 4800 DPI. Właśnie wybrana wartość podkreślona jest przez wyjątkowy kolor podświetlenia i tylko od ciebie zależy, jaki kolor to będzie.

OŻYW ZE MNĄ SWÓJ SETUP

Radością dla twoich oczu będzie wyraźne podświetlenie, które możesz ustawić według własnych upodobań w pełnej skali kolorów RGB. Obsługa wielu efektów w połączeniu z wyraźnym paskiem podziału z zaokrąglonymi liniami sprawią, że nie zostaniesz obojętny. Źródłem nieograniczonych możliwości jest ustawienie intensywności, koloru i prędkości danego efektu, a nawet kierunku, w którym będzie zwrócony. Wystarczy kilka kliknięć, by rozjaśnić twoje biurko lub kolorystycznie uzupełnić pozostałe peryferie twojego arsenału.

WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI W JEDNYM MIEJSCU

Załączone oprogramowanie to twoja baza, na której możesz wybrać ustawienia, z którymi poprowadzę cię do walki. Program jest tu z jednego najważniejszego powodu – aby jak najlepiej ułatwić ci pracę. Zaprogramuj każdy przycisk, który na mnie znajdziesz, zmień szczegóły ustawień czujnika lub podświetlenia według wartości DPI, stwórz w kilku krokach złożone makro lub zmień efekt i kolor podświetlenia całej myszy. Bez względu na to, czy mysz jest przeznaczona do pracy biurowej czy jako środek do wygrywania jednej gry za drugą, wszystko leży w twoich rękach i zdolnościach!
YMS 3027

Specyfikacje:

Liczba przycisków 9 (wszystkie programowalne)
Wejście DC 5V / <150mA
Interfejs USB
Typ złącza Huano 8M
Czułość 4 800 DPI
Prędkość śledzenia 60 IPS
Przyspieszenie 15 G
Częstotliwość próbkowania 125 Hz/s
Wymiary 124 x 68 x 39 mm
Długość kabla 1,8 m (pleciony)
Masa 105 g
Wymagania systemowe Port USB 2.0
  Windows 7/8/10

Do pobrania

Software Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz