menu
YMS 3400

Programowalna mysz do gier RGB PANZER

  1. Niezawodny o precyzyjny czujnik z rozdzielczością 5 000 DPI
  2. Programowalne przyciski i podświetlenia RGB
  3. Symetryczny design, odpowiedni do wszystkich rodzajów trzymania
  4. Pobieranie oprogramowania

E-sportowiec roku

Jestem nową myszą Panzer przeznaczoną dla początkujących i bardziej wymagających graczy. Wiadomo, że myszy do gier stawia się większe wymagania, dlatego mój korpus ma solidną konstrukcję, dzięki której zagwarantowane jest stuprocentowe funkcjonowanie w każdych okolicznościach. Wszystko to w ergonomicznym korpusie zaprojektowanym symetrycznie dla jakiegokolwiek uchwycenia myszy.

Światło na końcu levelu

Dla uzyskania najlepszych wrażeń mysz wyposażona jest w podświetlenie RGB, które można ustawić dokładnie według swoich wyobrażeń. Wszystko można zmienić w oprogramowaniu, które zostało dla mnie uszyte na miarę. Zmiana czułości, tworzenie makr czy programowanie przycisków to ważne parametry dla każdego gracza. Customizacja od A do Z to mój plus.

Żelazo dla profesjonalistów

W moim wnętrzu pulsuje precyzyjny czujnik PMW 3325IC z wysoką czułością do 5000 DPI. W połączeniu z ultraszybką reakcją o wartości 500 Hz czujnik gwarantuje bezbłędne uchwycenie ruchu myszy. Listę technologicznych zalet kończą ekstremalnie wytrzymałe styki Huano 20M, które będą odpowiadać również zwolennikom jakichkolwiek gatunków gier.
YMS 3400

Specyfikacje:

Liczba przycisków 9
Wejście DC 5V / 100 mA
Interfejs Złącze USB
Czujnik PMW 3325IC
Rozdzielczość 5000 DPI
Częstotliwość próbkowania 500HZ
Przyspieszenie 20G
Długość kabla 180 cm
Wymiary 125 x 64 x 40 mm
Masa 163g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Software Pobierz
Zdjęcia Pobierz