menu
YMS 5020

Pionowa ergonomiczna mysz bezprzewodowa

  1. Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
  2. Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
  3. Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka

Przestań nadwyrężać nadgarstek

Jestem ErgoGrip - mysz bezprzewodowa YMS 5020 2,4 G. Dzięki swojemu wykonaniu świetnie pasuję do ręki. Już nigdy nie będziesz musieć ograniczać tempa pracy ze względu na ból nadgarstków lub ramienia. Jestem tak zaprojektowana, aby umożliwić naturalną pozycję nadgarstka i zmniejszyć ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka i innych schorzeń związanych z codziennym używaniem „zwykłych” myszy komputerowych. Kąt i wysokość wybrano tak, aby nadgarstek znajdował się w najwygodniejszej pozycji.

Precyzja i ergonomia w jednym

W moim korpusie znajduje się czujnik z rozdzielczością do 1800 DPI, które zaoferuje lepszą niż dobrą czułość na różnych powierzchniach. Do tego jestem wyposażona w sześć świetnie dostępnych przycisków. Dzięki bocznemu umieszczeniu złączy są one łatwo dostępne i gwarantują precyzyjne i prawidłowe uchwycenie za pierwszym razem.

Odpowiednia do domu i do biura

Mój ergonomiczny kształt i powierzchnia podpowiada, że okażę się doskonałym wyborem do pracy w biurze i do wykorzystania w domu. Elegancki czarny kolor i spójny kształt są warunkiem tego, abym zlała się z każdym środowiskiem bez najmniejszych problemów.

Ponadczasowa mysz bezprzewodowa

Jestem wprawdzie bezprzewodowa, ale nagłe rozładowanie podczas pracy nie wchodzi w rachubę. Posiadam wyłącznik zasilania w celu skutecznego oszczędzania energii baterii. Wbudowany odbiornika nano z zasięgiem roboczym <10 metrów zagwarantuje wygodną obsługę komputera także podczas prezentacji. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do myszy bezprzewodowych i trudno ci wyobrazić sobie pracę bez kabli, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Identyczna ergonomiczna mysz YMS 5010 jest dostępna także w wersji z „okablowaniem”.
YMS 5020

Specyfikacja:

Czułość 1000/1400/1800 DPI
Typ złącz USB
Wejście 1x bateria alkaliczna AA – 1,5 V DC
Wymiary 115 x 86 x 71 mm
Ciężar 115 g
Baterie wchodzą w skład zestawu  

Wymagania systemowe:

Port USB  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz