menu
YMS 5010

Pionowa ergonomiczna mysz USB

  1. Pomaga w utrzymaniu naturalnej pozycji nadgarstka
  2. Zmniejsza nacisk na najważniejsze nerwy nadgarstka
  3. Zmniejsza ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka

Przestań nadwyrężać nadgarstek

Jestem ErgoGrip - mysz przewodowa YMS 5010. Dzięki swojemu wykonaniu świetnie pasuję do ręki. Jestem gwarancją tego, że nawet praca przy komputerze może być przyjemna. Już nigdy nie będziesz musieć ograniczać tempa pracy ze względu na ból nadgarstków lub ramienia. Jestem tak zaprojektowana, aby umożliwić naturalną pozycję nadgarstka i zmniejszyć ryzyko zespołu cieśni kanału nadgarstka i innych schorzeń związanych z codziennym używaniem „zwykłych” myszy komputerowych. Kąt i wysokość wybrano tak, aby nadgarstek znajdował się w najwygodniejszej pozycji.

Precyzja i ergonomia w jednym

W moim korpusie znajduje się czujnik z rozdzielczością do 1800 DPI, które zaoferuje lepszą niż dobrą czułość na różnych powierzchniach. Do tego jestem wyposażona w sześć świetnie dostępnych przycisków. Dzięki bocznemu umieszczeniu złączy są one łatwo dostępne i gwarantują precyzyjne i prawidłowe uchwycenie za pierwszym razem.

Odpowiednia do domu i do biura

Mój ergonomiczny kształt i powierzchnia podpowiada, że okażę się doskonałym wyborem do pracy w biurze i do wykorzystania w domu. Elegancki czarny kolor i spójny kształt są warunkiem tego, abym zlała się z każdym środowiskiem bez najmniejszych problemów.
YMS 5010

Specyfikacja:

Czułość 1000/1400/1800 DPI 
Typ złącz USB
Wejście DC (stał.) 5 V / 100mA
Długość przewodu 150 cm
Wymiary 115 x 83 x 70 mm
Ciężar 75 g

Wymagania systemowe:

Port USB 2.0  
Windows 7/8/10  
Mac OS X  

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz