menu
YBB 1503

Plecak do gier 15,6" SHIELD

  1. Maksymalna ochrona i duża pojemność
  2. Miejsce i kieszenie na wyposażenie do gier
  3. Łatwy dostęp i efektywna organizacja

Zarzuć styl na ramiona

Jestem plecakiem dla graczy 15,6" SHIELD. Poza dużą pojemnością oferuję ci ponadczasowy design, który pokochasz. Zostałem zaprojektowany tak, aby zapewnić jak najbezpieczniejszy i najwygodniejszy transport twojego notebooka, klawiatury lub słuchawek. Korzystaj z efektywnie zorganizowanej przestrzeni i kieszeni na akcesoria do gier. Zaoferuję ci do tego trzy główne przegródki z kilkoma slotami i kieszeniami, włącznie z trzema kieszeniami specjalnie na wyposażenie do gier.

Pomagać i chronić

Transport notebooka może być czasem stresującą sprawą, zwłaszcza, jeśli czeka cię długa podróż. Ze mną nie ma strachu. Moja przednia osłona jest wyprodukowana z twardego szkieletu, a w pełni tapicerowane wnętrze zapewni maksymalna ochronę twojego urządzenia, choćby podczas transportu działo się cokolwiek – a zasadzek po drodze jest niemało. Ochrona w dolnej części plecaka zapobiegnie uszkodzeniom spowodowanym przez uderzenia.

Rozkręcona wygodna ochrona

Bezpieczny i natychmiastowy dostęp zapewnią godne zaufania obustronne zamki. Wygoda to dla mnie podstawa, dlatego na moim korpusie znajduje się chłodzący kanał powietrzny zapewniający optymalny obieg powietrza. Dzięki sprytnym bocznym kieszeniom z siatki parasol lub napoje będziesz zawsze mieć pod ręką.
YBB 1503

Specyfikacje:

Materiał Poliester 1680D
Materiał podszywki Poliester 300D
Wymiary 48 x 32 x 16 cm
Masa 880 g
Max. obciążenie 15 kg
Objętość 22 l

 

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz