menu
YBB 1501

Plecak podróżny z ochroną przed kradzieżą

  1. Zamek TSA, ukryte otwory i kieszeń
  2. Tapicerowane szelki i port USB
  3. Wodoodporny z ochroną przed rozcięciem

No to w drogę...

Poznajmy się – jestem plecakiem Yankee z ochroną przed kradzieżą. Wyprodukowano mnie z najwytrzymalszych materiałów, a mój specjalny design jest już tylko wisienką na torcie. Jestem przeznaczony do przenoszenia twoich ubrań, notebooków o rozmiarze do 15,6", tabletów lub innych małych urządzeń elektronicznych.

Urban Classics

Mój wygląd dostosowany jest do środowiska miejskiego i stanowi doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy często podróżują, spędzają czas w zatłoczonych miastach, korzystają z komunikacji miejskiej lub latają samolotami.
Kieszenie i zamki plecaka są zmyślnie ukryte, aby ewentualny złodziej się do nich nie dostał. Zabezpiecz swój portfel, dokumenty, pieniądze lub karty, które chcesz mieć zawsze przy sobie.

Zabezpieczę cię

Zamknij mnie zamkiem TSA, który jest także określany jako międzynarodowy standard bezpiecznego podróżowania. Teraz możesz w ten sposób zamykać swoje bagaże, zapobiec nieprzyjemnościom z kieszonkowcami i złodziejami, a jednocześnie umożliwić organom bezpieczeństwa kontrolę bagaży bez ich uszkodzenia.

Z telefonem w podróży

Z pewnością docenisz wbudowane złącze ładujące USB, które umożliwi podłączenie od wewnątrz powerbanku do telefonu komórkowego. Staje się w ten sposób alternatywą ładowarki dla użytkowników smartfonów, którzy chcą być zawsze dostępni i nie rezygnują z używania telefonów w podróży. Wygoda i zdrowie dla twoich pleców zagwarantuje starannie tapicerowany tył plecaka.
YBB 1501

Specyfikacje:

Materiał Poliester 1200D
Materiał podszywki Poliester 300D
Wymiary 43x32x16 cm
Masa 1000 g
Maksymalne obciążenie 15 kg
Objętość 20 l

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz