menu
YPM 3006

Podkładka pod mysz RGB WARP

  1. 13 zmiennych trybów podświetlenia
  2. Antypoślizgowy, stabilny podkład gumowy
  3. Równomierne ruchy myszy & Udoskonalona stabilność klawiatury

Nieograniczony ruch

Jestem podkładką do gier WARP i oszołomię cię przestrzenią i wygodą, o których zawsze ci się marzyło. Bez względu na to, czy lubisz grać w gry, czy po prostu wymagasz większego komfortu podczas pracy, jestem tu dla ciebie. Zagwarantuję stabilność twojej klawiaturze i znacznie płynniejszy ruch myszy dzięki mojej specjalnej powierzchni.

Wytrzymałość na pierwszym miejscu

Mój korpus jest pokryty materiałem wodoodpornym, który wytrzyma niezamierzone wylanie się twojego ulubionego napoju. Taka sama ochrona dotyczy również mojego podświetlenia wzdłuż krawędzi. Wytrzymałość ponadto wspiera antypoślizgowy stabilny podkład gumowy, który trzyma mnie dobrze na swoim miejscu.

O atmosferę zadba podświetlenie

Krawędzie mojego korpusu zdobi podświetlenie RGB, które ma aż 13 różnych trybów. Tryby te można przełączać jednym przyciskiem, co znacznie ułatwia jakiekolwiek ustawienia. Do wyboru masz 7 podstawowych kolorów i 6 trybów RGB. Ponadto można zmieniać intensywność na dwóch poziomach. Jeśli nie chcesz oświetlenia, wystarczy przytrzymać przycisk przez 3 sekundy lub po prostu odłączyć kabel.
YPM 3006

Specyfikacje:

Wymiary 930 x 350 x 3 mm
Wejście DC 5V / 100mA max.
Wtyczka wejściowa micro USB
Długość kabla 1,8 m (w zestawie)
Materiał powierzchni Włókno poliestrowe
Materiał podkładu Guma
Ciężar 630 g
Wymagania systemowe Port USB

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz