menu
YSN 310

RGB podkładka chłodząca pod notebook

  1. 10 trybów podświetlania RGB
  2. Panel sterowania z wyświetlaczem LCD
  3. Regulowana prędkość wentylatora i kąt podkładki

Pokonaj wysokie temperatury

Wyposażono mnie w dwa wentylatory 115 mm, które gwarantują silny strumień powietrza. Twój laptop na pewno będzie Ci wdzięczny. Nie tylko będzie mógł dłużej pracować pod dużym obciążeniem, ale przede wszystkim przedłużysz jego żywotność. To wszystko połączono z minimalnym poziomem hałasu i łatwą regulacją prędkości wentylatorów przy pomocy przycisków na przednim panelu.

Stabilność i komfort w jednej obudowie

Osiem pozycji ustawienia wysokości podkładki. Teraz możesz ustawić swój własny idealny kąt do oglądania filmów, pracy lub gier. Dzięki temu Twój workflow przejdzie na wyższy poziom, a Twój kręgosłup odetchnie. Stabilność zapewniają cztery gumowe podkładki antypoślizgowe, które utrzymają podkładkę z laptopem na każdej powierzchni.

Funkcjonalny design a podświetleniem LED

Wygląd podkładki chłodzącej jest równie ważny jak obudowa Twojego laptopa. Przez większość czasu te dwa urządzenia będą ze sobą połączone, dlatego podczas projektowania pomyśleliśmy o wszystkim. Elegancki, czarny kolor sprawdzi się w każdej konfiguracji. Zakochasz się w podświetleniu LED, które pracuje w dziesięciu trybach. Przy jego użyciu atmosfera stanie się zauważalnie bardziej ekscytująca. A wspomnianą funkcjonalność zwiększają dwa dodatkowe porty USB, z których możesz skorzystać w razie potrzeby.
YSN 310

Specyfikacje:

Napięcie robocze DC 5V / 1A (USB)
Regulacja kąta do 45°
Prędkość wentylatora 1200 ± 10% RPM
Średnica wentylatora 115 mm
Obieg powietrza 72 CFMM
Hałas 17-20 dBA
Długość kabla 60 cm (w zestawie)
Odpowiednia dla rozmiaru notebooków do 15,6"
Łączne rozmiary 410 x 280 x 34 mm
Masa 975 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz