menu
YSN 150

Podstawka chłodząca do laptopa

  1. Skuteczne chłodzenie z regulowaną prędkością wentylatora
  2. Stylowy design i optymalny przepływ powietrza
  3. Regulowana wysokość i praktyczny składany design

OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM LAPTOPA

Laptop może przegrzewać się nie tylko latem, gdy ciężko pracujesz przez długi czas, odtwarzasz filmy w wysokiej rozdzielczości lub grasz w nowoczesne gry. Prowadzi to do zauważalnego spowolnienia urządzenia, a w konsekwencji do uszkodzenia wrażliwego sprzętu. Dzięki podkładce chłodzącej do notebooka YENKEE YSN 150 można uniknąć problemów technicznych, jednocześnie chroniąc niezapisaną pracę przed utratą danych, która może wystąpić podczas automatycznego restartu z powodu przegrzania lub awarii urządzenia.


REGULOWANA MOC CHŁODZENIA

Wystarczy podłączyć podkładkę chłodzącą YENKEE YSN 150 do portu USB A urządzenia. Dla niskiego poziomu chłodzenia wybierz prędkość wentylatora 1-4, dla wysokiego wybierz 5-8. Maksymalna prędkość wentylacji wynosi 650 obrotów na minutę. Podkładka nie tylko chroni sprzęt i delikatną elektronikę laptopa, ale także pozwala dostosować optymalny kąt nachylenia ekranu do wygodnej pracy i prawidłowej postawy.


STABILNA PODSTAWA DO NOTEBOOKA

Mata YENKEE YSN 15 ma antypoślizgową powierzchnię. Gdy laptop jest podtrzymywany przez podkładkę chłodzącą, utrzymuje ona urządzenie w stabilnej pozycji. Ponadto wysokość podkładki można regulować w zakresie do 14,5 cm, dzięki czemu praca jest wygodniejsza, niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na wakacjach w egzotycznym kraju, czy na plaży przy ulubionym basenie. Odpocznij i nie martw się, ponieważ Twój komputer ma odpowiednie chłodzenie, aby chronić jego niezawodną wydajność.
 
YSN 150

Specifikace:

Napięcie zasilania: USB A (DC 5V)
Prędkość wentylatora: 650±10% obr./min
Średnica wentylatora: 175 mm
Przepływ powietrza: 87 CFM
Poziom hałasu:  maks. 35 dBA
Długość kabla: 60 cm
Przystosowane do laptopów o maksymalnym rozmiarze 15,6"  
Całkowity wymiar: 374 x 280 x 51 mm
Waga: 630 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz