menu
YKB 2025CS

Podświetlana klawiatura bezprzewodowa SPLENDOR 2.4G

  1. Przyjemne, białe podświetlenie LED
  2. Wbudowany akumulator
  3. Niskie klawisze i ciche przełączniki

Komfort i wygoda

Najważniejsze przy pracy na komputerze są akcesoria, które nie tylko dobrze działają, ale spełniają wyśrubowane wymagania użytkowników. Niskoprofilowe klawisze w połączeniu z cichymi przełącznikami membranowymi sprawiają, że ta podświetlana klawiatura bezprzewodowa 2.4G jest odpowiednim partnerem do wygodnego pisania. Klawiatura posiada również klawisze multimedialne oraz blok numeryczny.

Rozumie Twoje potrzeby

Docenisz regulowane, odchylane nóżki, które zapewniają idealną pozycję i stabilność klawiatury podczas pisania na biurku. Ładowanie może odbywać się bezproblemowo podczas korzystania z klawiatury, więc nie będziesz zmuszony w żaden sposób przerywać swojej pracy. Aby oszczędzać baterię, można wyłączyć klawiaturę, gdy nie jest używana, co wydłuży jej żywotność i zmniejszy częstotliwość ładowania. Klawiatura bezprzewodowa jest również odporna na zalanie dzięki kanałom odprowadzającym wodę umieszczonym na spodzie klawiatury.

Atrakcyjny wygląd

Przyjemne i dobrze widoczne białe podświetlenie LED pomaga w równomiernej widoczności wszystkich klawiszy nawet w środowiskach o słabej widoczności. Podświetlenie ma trzy regulowane poziomy jasności, które można dowolnie ustawiać lub całkowicie wyłączyć podświetlenie.
YKB 2025CS

Specyfikacje:

Wejście nominalne 5 V DC / 30 mA (USB C)
Zintegrowana bateria 1400 mAh (litowa)
Czas ładowania 2 h
Czas pracy 35/800 godzin z włączonym/wyłączonym podświetleniem
Łączność Bezprzewodowa (2.4G)
Zakres działania < 10 m
Maksymalna moc nadajnika przy częstotliwości 2,4 GHz – 2,4835 GHz 100 mW
Materiał ABS
Kabel USB A / USB C 1,5 m
Wymiary 443 × 150 × 24,5 mm 
Masa 690 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz