menu
YAC 2036

Podwójna ładowarka samochodowa USB QC 3.0

  1. Quick Charge 3.0
  2. Zwiększona ochrona
  3. Do smartfonów i tabletów

Czerń jest w modzie

Jestem nowoczesną ładowarką samochodową, idealną do kampera, samochodu osobowego i ciężarowego, wszędzie tam, gdzie znajdzie się dla mnie gniazdo. Dzięki kompaktowemu i eleganckiemu designowi możesz mnie zabrać w każdą podróż. Zapewnię Ci pełną mobilność i niekończącą się energię w drodze do celu. Wykonano mnie w kolorze czarnym z matowym wykończeniem, dzięki czemu idealnie pasuję do każdego wnętrza.

Od zera do setki

Wiem, że długa jazda może być męcząca, dlatego jestem tu po to, aby ułatwić Ci podróżowanie. Dzięki Quick Charge 3.0 błyskawicznie naładuję każde urządzenie, które obsługuje tę technologię. Twój telefon, tablet lub mobilną kamerę naładuję nawet 4x szybciej niż standardowa ładowarka USB. Możesz się już nie martwić wyładowaną baterią.

Dwa urządzenia naraz? Żaden problem

Do dyspozycji masz dwa porty USB, co pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. To oznacza o jeden problem mniej. W ten sposób zarówno Ty, jak i pasażer przez całą drogę będziecie dostępni w 100 %. Dzięki wielostopniowej ochronie, zapewniającej maksymalne bezpieczeństwo nie musisz się już bać spięć, przegrzania czy zmiany polaryzacji urządzeń elektronicznych.
YAC 2036

Specyfikacje:

Wejście ładowarki DC (prąd stały) 12 ~ 24 V
WYJŚCIE (QC 3.0 * 2) 3,6 ~ 6 V== 3 A / 6 ~ 9 V== 2 A / 9 ~ 12 V== 1,5 A
Wymiary 80 x 43 x 26 mm
Masa 40 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz