menu
YPB 1020

Powerbank 10 000 mAh z wyświetlaczem LCD

  1. Lampka LED
  2. Dwa wyjścia USB
  3. Złącze Lightning

Dziesięć tysięcy wystarczy

Jestem powerbankiem o pojemności 10 000 mAh z wyświetlaczem LCD. Na cyfrowym panelu wyświetlam pozostałą pojemność baterii w realnym czasie tak, aby dać Ci stały wgląd w stan energii. Dzięki dwóm wyjściom USB z prądem ładowania 1 A i 2,1 A mogę bez problemu jednocześnie ładować dwa urządzenia. Znajdę zastosowanie tam, gdzie nie masz dostępu do sieci elektrycznej lub innego źródła zasilania.

Inteligentne ładowanie

Jestem wyposażony w wejście Lightning przeznaczone do ładowania. Pojemność akumulatora 10 000 mAh umożliwi ci ładowanie urządzeń smart na 100% bez najmniejszych problemów, i to nawet kilkakrotnie. W godzinach nocnych znajdziesz mnie w głębi swojego plecaka. Jestem wyposażona w awaryjną latarkę LED. Telefony to nie jedyne urządzenia, które można przy mojej pomocy naładować. Nie wahaj się ładować czytników ani tabletów.

Maximum bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo Twoje i twoich urządzeń jest dla mnie obok prędkości ładowania na pierwszym miejscu. Sześciokrotna ochrona i inteligentne zarządzanie ładowaniem zapewnią maximum ochrony przed zwarciem, zmianą polaryzacji, przepięciem lub nadmiernym rozładowaniem. Wielokrotne zabezpieczenie umożliwia używanie powerbanku także na pokładzie samolotu.
YPB 1020

Specyfikacje:

Typ akumulatora Li-Polymer
Pojemność 10 000 mAh
Wejście DC 5 V/2 A max. – Micro USB; DC 5 V/1,5 A – Lightning
Wyjście DC 5 V/1 A + DC 5 V/2,1 A – USB
Wymiary 147 x 69 x 16 mm
Masa 215 g
  Kabel do ładowania micro USB znajduje się w zestawie

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz