menu
YSP 3010BK

Przenośny głośnik Bluetooth

  1. Bluetooth 5.0
  2. Świetny dźwięk
  3. TECHNOLOGIA TRUE WIRELESS STEREO

Dźwięk, który pokochasz

Zastanawiasz się, jak rozkręcić imprezę? Nie ma nic prostszego! Wystarczy, że po mnie sięgniesz, podłączysz odtwarzacz mp3, telefon komórkowy lub tablet i odtworzysz muzykę, którą lubisz. Dzięki najnowszej technologii Bluetooth 5.0, który jest również kompatybilny ze starszymi wersjami, oferuje bogaty, czysty dźwięk ze zrównoważonymi basami i wspaniałymi tonami wysokimi, które na pewno rozruszają znudzonych znajomych.

Zachwycę mocą

Dzięki technologii True Wireless Stereo (TWS) mogę połączyć ze sobą dwa głośniki QBRICK, dzięki czemu mogę wycisnąć z nich nawet 40 watów mocy! Zobaczysz, że impreza się rozkręci, a sąsiedzi zapamiętają ją na długo! Również dlatego, że dzięki akumulatorowi o pojemności 2400 mAh mogę imprezować nawet przez 10 godzin! Przekonaj się, czy nadążysz :-).

Zagram w domu i na ogrodzie

Ponieważ konstruktorzy liczyli się z tym, że nie będziesz mnie oszczędzać i zabierzesz mnie nawet na wycieczki w góry, jestem wykonany z bardzo trwałych materiałów. Dzięki temu jestem w stanie wytrzymać trudniejsze traktowanie, w tym upadki na twarde podłoże, więc nie zepsuję Ci zabawy w ten sposób. Ponadto, dzięki atrakcyjnemu i ponadczasowemu wyglądowi, będę jedną z gwiazd Twojej uroczystości. Jestem więc idealnym partnerem do zajęć w domu i na zewnątrz, niezależnie od tego, gdzie się one odbywają. Mam też wbudowany mocny i praktyczny uchwyt, dzięki któremu można mnie wygodnie zawiesić na pasku.
YSP 3010BK

Specyfikacje:

Wersja Bluetooth 5.0
Odległość od źródła dźwięku do 15m
Moc wyjściowa 20W
Głośnik φ 46 mm
Pasmo przenoszenia 60Hz-18kHz
Odstęp sygnału od szumu ≥80dB
Maksymalna moc nadajnika 80mW przy częstotliwości 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ akumulatora Litowo-jonowy 2400mAh
Wejście zasilania DC 5V/1A (TYPE C)
AUX Złącze 3,5 mm
Czas odtwarzania 8-10h
Wymiary 190x50x65mm
Ciężar 455 g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz