menu
YHP 3040

Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier VECTOR

  1. 7.1 kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny
  2. Pałąk nagłowny z samoczynną regulacją
  3. Wymienne nakładki na słuchawki

Wymienne nakładki na słuchawki

Przewodowy zestaw słuchawkowy do gier z odłączanymi bocznymi nakładkami, kablami i mikrofonem. Połączenie przez USB i 3,5mm jack za pomocą dołączonych kabli. Odłączany mikrofon jest również blokowany, więc nie da się go upuścić w ferworze gry.
 
Další
Zpět
Wymienne nakładki na słuchawki

DAJ SIĘ WCIĄGNĄĆ W ŚWIAT GIER

Gdy tylko założysz gamingowy zestaw słuchawkowy VECTOR YENKEE YHP 3040, otoczy Cię zgiełk świata gier dzięki dźwiękowi przestrzennemu Virtual Surround 7.1. Niezależnie od tego, czy zmagasz się w e-sporcie, czy relaksujesz się w grze dla jednego gracza, zestaw słuchawkowy dostosowuje się do Ciebie. Obrotowe nauszniki są wykonane z wygodnego, oddychającego materiału, który wygodnie przylega do uszu i nie uciska. Pasują do każdego rozmiaru głowy dzięki samoregulującemu się mostkowi. Przy wadze 302 gramów nawet nie zauważysz, że słuchawki są założone, a Ty będziesz mógł cieszyć się najlepszymi wrażeniami z gry.

TO OD CIEBIE ZALEŻY, JAK OSIĄGNIESZ ZWYCIĘSTWO

Gamingowy zestaw słuchawkowy VECTOR YENKEE YHP 3040 kryje w sobie kilka sprytnych funkcji, które zdecydowanie trzeba wypróbować. Nauszniki mają zdejmowane osłony - wystarczy odłączyć je od magnesu zacisku i można zmienić wygląd słuchawek. W zestawie znajdują się dwa zestawy nakładek. Podstawowy z subtelnym logo Yenkee i specjalny z krzykliwą grafiką w stylu gamingowym. Nakładki można zmieniać w zależności od nastroju. Na lewym nauszniku znajduje się regulator głośności (przydatny podczas grania na konsoli, gdy jesteś podłączony bezpośrednio do kontrolera) oraz przycisk do szybkiego włączania i wyłączania mikrofonu, gdy ktoś ze świata zewnętrznego mówi do ciebie.

SŁUCHAWKI Z TECHNICZNYM DŹWIĘKIEM

Aby podłączyć słuchawki VECTOR YENKEE YHP 3040, użyj jednego z dwóch dołączonych kabli ze złączami Jack 3,5 mm lub USB. Kable można łatwo wymieniać. Zapewnia to szeroki zakres kompatybilności z urządzeniami takimi jak komputer, konsole do gier Xbox lub PlayStation, telefon komórkowy, telewizor, a nawet soundbar. Do komunikacji można użyć odłączanego mikrofonu z zatrzaskiem blokującym, który gwarantuje, że mikrofon nie wypadnie nawet podczas najostrzejszych meczów. Wejdź do gry z oryginalnym gamingowym zestawem słuchawkowym VECTOR!
 
YHP 3040

Specyfikacja słuchawek:

Głośnik Ø:  50 mm (magnesy neodymowe)
Pasmo przenoszenia:  20 Hz–20 kHz
Impedancja znamionowa: 32Ω ±15%
Znamionowa moc wejściowa: 55mW (5V DC/110mA)
Impedancja znamionowa mikrofonu: 2,2 kiloomów
Czułość mikrofonu: -38+/-3dB
Masa: 302 g
Długość kabla: 2,1 m
Łączność: Złącze USB-C lub jack 3,5 mm

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz