menu
YKB 3150

RGB Klawiatura gamingowa BRUTUS

  1. Klawisze multimedialne
  2. Solidna konstrukcja
  3. Regulacja podświetlania RGB

Oszołomiony na więcej niż jeden sposób

Im więcej kolorów, tym bardziej gaming, powiadasz? No to moja aura ci się spodoba. Zdobi mnie solidna membranowa klawiaturą do gier z pełnym podświetleniem RGB i konfigurowalnym paskiem RGB biegnącym po moim obwodzie. Krótko mówiąc, staram się robić wszystko, co w mojej mocy, aby stworzyć jak najlepszą atmosferę do gry.

Oryginalność połączona z praktycznością

Wygląd jest ważny, co tu dużo gadać, bez ładnego wnętrza to nie to. Z przyjemnością mogę się pochwalić, że mój korpus jest w całości plastikowy. To niesie ze sobą pewną lekkość. Ponadto moje ergonomiczne oparcie znacznie zmniejsza zmęczenie nadgarstków podczas długiego grania lub pracy bez przerw, więc naprawdę miło spędzisz czas w moim towarzystwie.

Gry bez ograniczeń

Kiedy grasz, to grasz. Nie chcesz, aby cokolwiek cię powstrzymywało. Dlatego mam wbudowany tryb gry, który blokuje klawisz Windows. Dzięki obecności przycisków multimedialnych najczęściej używane funkcje komputera mogą być obsługiwane jednym naciśnięciem, a 26 klawiszy anti-ghost może być wciśniętych jednocześnie bez żadnych konfliktów. Krótko mówiąc, wszystko dla maksymalnej przyjemności z gry.
YKB 3150

Specyfikacje:

Wejście nominalne 5V DC / 300 mA
Żywotność klawiszy 10 milionów uderzeń
Kolor podświetlenia Full RGB
Długość kabla 1,6 m
Wymiary 446x195x35 mm
Ciężar 780 g
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10
  Linux
  Mac OS X

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz