menu
YSM 611

Samochodowy uchwyt na telefon

  1. Materiały premium
  2. W pełni automatyczna blokada
  3. Szybkie ładowanie bezprzewodowe 15W

Przywraca baterii energię

Zapewne nie raz doświadczyłeś sytuacji, w której podczas długiej podróży samochodem zaskoczyła Cię rozładowana bateria telefonu. Potrzebujesz nawigacji lub martwisz się o mikrosen? W takiej chwili możesz polegać na uchwycie samochodowym YSM 611, który zapewnia stabilne, mocne i szybkie ładowanie dotykowe od 5W do 15W. Możesz w spokoju skupić się na podróży, rozmowie w trybie głośnomówiącym lub ulubionej muzyce na Spotify. 

Bezpieczne ładowanie dzięki certyfikacji Qi

Automatyczny uchwyt samochodowy YSM 611 otrzymał certyfikat Qi, który gwarantuje bezpieczne i niezawodne ładowanie bezprzewodowe (dotykowe). Ładowanie może się wyłączyć w przypadku przegrzania, uszkodzenia urządzenia lub gdy nieoczekiwana przeszkoda - np. nieodpowiedni pokrowiec na telefon komórkowy - uniemożliwia ładowanie. Uchwyt samochodowy zwiększa więc bezpieczeństwo telefonu nie tylko w starszym samochodzie, gdzie problemem może być wadliwa wtyczka elektryczna lub wahania napięcia.

Idealnie dopasowuje się do Twojego samochodu

Dzięki wymiennym końcówkom możesz wybrać między uchwytem na wentylację a przyssawką, którą możesz umieścić np. na desce rozdzielczej. Twój telefon pozostaje bezpiecznie w uchwycie YSM 611 - nawet jeśli niespodziewanie hamujesz. Dzięki wybranym materiałom klasy premium, uchwyt jest mocny i wytrzymały. Za pomocą prostej regulacji ramienia możesz wybrać wysokość, odległość i kąt 360°, dzięki czemu telefon będzie dobrze widoczny z pozycji kierowcy lub nawet pasażera - w zależności od aktualnych potrzeb.
 
YSM 611

specyfikacje:

Wejście: 5V/2A, 9V/2A, USB C
Wyjście: 5W/7,5W/10W/15W
Standart produktu: Qi
Odległość ładowania: ≤6 mm
Skuteczność ładowania: ≤80 %
Masa: 151g
Wymiary: 125,8x70,8x12,5mm
Nadaje się do telefonów o szerokości: 66-95mm
Material: ABS + PC
Kabel do ładowania USB C znajduje się w zestawie  
Długość kabla: 1 m 

 

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz