menu
YCU 502 BK

Skręcany kabel synchronizujący i ładujący Lightning

  1. Odporne na splątanie
  2. Certyfikat MFi
  3. Aluminiowa obudowa i nylonowy oplot kabla

Zawsze utrzymuj swoje urządzenia Apple pełne energii

Lubisz podróżować po Czechach lub często wyjeżdżasz za granicę? Musisz więc ładować swoje stylowe urządzenia Apple. Naładuj je w dobrym stylu i zaopatrz się w kabel YENKEE YCU 502 Lightning, który oferuje wygodne ładowanie urządzeń elektronicznych z logo nadgryzionego jabłka. Ma zaledwie 40 cm długości i można go przedłużyć do 1,5 metra, więc zmieści się w plecaku, torebce czy kabinie pasażerskiej.

Szybkie i niezawodne przesyłanie danych i ładowanie

Kabel do ładowania YENKEE YCU 502 Lightning pozwala na transfer danych z prędkością do 480 Mbps i ładowanie z prądem o natężaniu do 2,4A, co w zupełności wystarczy do codziennego ładowania iPhone'a, iPada czy MacBooka. Posiada złącze USB Type-A na jednym końcu i certyfikowane przez MFi złącze Lightning na drugim. Dzięki temu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi firmy Apple oraz z większością pokrowców i etui do nich przeznaczonych.

Ciesz się bezproblemową podróżą

Kabel do ładowania YENKEE YCU 502 Lightning jest zbudowany tak, aby wytrzymać tempo Twojego życia. Jest więc chroniony przez aluminiowy płaszcz i nylonowy oplot, które zapewniają wysoką trwałość, elastyczność i długą żywotność. Możesz wrzucić kabel luźno do plecaka i wybrać się na wędrówkę, a zawsze będziesz mieć pewność, że nie nic mu się nie stanie. Dodatkowo, spiralny skręt zapewnia, że nigdy nie będzie się plątać ani tworzyć węzłów.
YCU 502 BK

Specyfikacje:

Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s
Prąd ładowania do 5 V / 2,4 A
Moc do 12 W
Złącze USB A / Lightning
Minimalna długość 0,4 m
Maksymalna długość 1,5 m

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz