menu
YCU 503 BK

Skręcany kabel synchronizujący i ładujący Lightning

  1. Odporne na splątanie
  2. Certyfikat Mfi
  3. Aluminiowa obudowa i nylonowy oplot kabla

Niechaj Twoje produkty Apple będą zawsze pełne energii

Jesteś właścicielem stylowego urządzenia inteligentnego Apple i uwielbiasz podróżować? Ładuj więc także w dobrym stylu i spakuj w podróż kabel YENKEE YCU 503 Lightning, oferujący wygodne i szybkie ładowanie wszystkich urządzeń elektronicznych z logo jabłka. Jego zaletą jest kompaktowy rozmiar 40 cm, który można przedłużyć do 1,5 metra, dzięki czemu mieści się w plecaku lub torebce.

Ładuj i przesyłaj dane szybko i niezawodnie

Kabel do ładowania YENKEE YCU 503 Lightning pozwala na transfer danych z prędkością do 480 Mbps i ładowanie z prądem o natężaniu do 3 A, co w zupełności wystarczy do codziennego ładowania iPhone'a, iPada czy MacBooka. Posiada złącze USB Type-C na jednym końcu i Lightning na drugim z certyfikatem MFi. Dzięki temu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami elektronicznymi firmy Apple oraz z większością pokrowców i etui do nich przeznaczonych.

Kabel, który może przetrwać prawie wszystko

Kabel do ładowania YENKEE YCU 503 Lightning jest zbudowany tak, aby wytrzymać tempo Twojego życia. Dlatego jest on chroniony przez wysokiej jakości aluminiową obudowę i trwały oplot nylonowy, które zapewniają wysoką elastyczność i długą żywotność. Możesz wrzucić kabel do plecaka i wybrać się na wędrówkę, a zawsze będziesz mieć pewność, że nie nic mu się nie stanie. Dodatkowo skręcona konstrukcja zapewnia, że nigdy nie będzie się plątać i tworzyć węzłów.
YCU 503 BK

Specyfikacije:

Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s
Prąd ładowania do 9 V / 3 A
Moc do 27 W
Złącze USB C / Lightning
Minimalna długość 0,4 m
Maksymalna długość 1,5 m

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz