menu
YCU 500 BK

Skręcany kabel USB C do synchronizacji i ładowania

  1. Odporne na splątanie
  2. Dwustronna konstrukcja typu C
  3. Aluminiowa obudowa i nylonowy oplot kabla

Mały rozmiar, szerokie zastosowanie

Często podróżujesz i Twoim drugim domem jest miejsce za kierownicą? W takim razie musisz zadbać, aby nawigacja samochodowa, telefon komórkowy czy głośnik Bluetooth były w pełni naładowane. Spakuj więc skręcany kabel YENKEE YCU 500, aby szybko naładować swoje mniejsze urządzenia elektroniczne z USB-C. Możesz go przechowywać w dowolnym miejscu, na przykład w schowku pasażera, ponieważ jest to poręczny kabel o długości 40 cm, który w razie potrzeby można przedłużyć do 1,5 metra.

Szybkie transfer danych i ładowanie

Skręcany kabel YENKEE YCU umożliwia błyskawiczne przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s. Jeżeli chcesz przesłać muzykę lub słowo mówione do swojego telefonu, złącza USB Type-C ułatwią Ci to. Ładowanie jest również szybkie. Dzięki prądowi o natężeniu 3 A wystarczy podłączyć urządzenie do zasilacza, który jest teraz częścią deski rozdzielczej każdego samochodu.

Jakość, która trwa

Kabel skręcany YENKEE YCU 500 został wykonany tak, aby nie ulec uszkodzeniu przy mało delikatnej manipulacji. Dlatego jest chroniony przez wysokiej jakości aluminiową osłonę i nylonowy oplot, a trwała plastikowa powierzchnia zapewnia izolację. Nakładki na końcówki mają zwiększoną odporność mechaniczną, dzięki czemu można je ciągnąć i skręcać dookoła, a nie tylko nie ulegną uszkodzeniu, ale co ważniejsze, nigdy nie będą się plątać.
YCU 500 BK

Specyfikacje:

Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s
Prąd ładowania do 5 V / 3 A
Moc do 15 W
Złącze USB A / USB C
Minimalna długość 0,4 m 
Maksymalna długość 1,5 m

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz